Súhrn
- Vznik
- 11. 10. 200521 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Servis Orava s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36435236
- daňové identifikačné číslo
- 2022080830
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022080830
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 10. 2005
- V registri
- 21 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 185319/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 650532
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 07. 2024 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 16. 07. 2024 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 16. 07. 2024 | — |
| ubytovacie služby | 11. 10. 2005 | — |
| predaj v stánkoch na trhoch v rámci voľných živností | 11. 10. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 11. 10. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 11. 10. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 11. 10. 2005 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 11. 10. 2005 | — |
| výroba jedál, nápojov v rámci voľných živností | 11. 10. 2005 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 11. 10. 2005 | — |
| zemné práce | 11. 10. 2005 | — |
| piliarská výroba | 11. 10. 2005 | — |
| lešenárstvo | 11. 10. 2005 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy | 16. 07. 2024 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 16. 07. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 07. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 16. 07. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 07. 2024 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 16. 07. 2024 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 16. 07. 2024 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 16. 07. 2024 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 07. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 16. 07. 2024 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 07. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 16. 07. 2024 | — |
| Opravy karosérií | 28. 01. 2025 | — |
| Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 28. 01. 2025 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 28. 01. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 28. 01. 2022 do 23. 02. 2024 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária SLAMKA & Partners s.r.o. · od 28. 01. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022080830 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2022080830 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −340 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−340 €
▲ 96,5 %Aktíva
21 216 €
bez zmenyVlastné imanie
20 671 €
▼ 1,6 %Zadlženosť
2,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 123,8 tis. | 116,2 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −9,6 tis. | 2,6 tis. | 602 | −9,7 tis. | −340 |
| Aktíva | 29,2 tis. | 32,9 tis. | 48,5 tis. | 21,2 tis. | 21,2 tis. |
| Vlastné imanie | 26,3 tis. | 28,9 tis. | 31,2 tis. | 21 tis. | 20,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 534 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 10,0 % | 12,3 % | 35,6 % | 1,0 % | 2,6 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 21,2 tis.
- Vlastné imanie
- 20,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −9,7 tis.
- Aktíva
- 21,2 tis.
- Vlastné imanie
- 21 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 116,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 602
- Aktíva
- 48,5 tis.
- Vlastné imanie
- 31,2 tis.
- Daň z príjmu
- 534
- Zadlženosť
- 35,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 123,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 32,9 tis.
- Vlastné imanie
- 28,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 12,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −9,6 tis.
- Aktíva
- 29,2 tis.
- Vlastné imanie
- 26,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.