prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Melindex s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36295892aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 05. 199729 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
937 969 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Melindex s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36295892
daňové identifikačné číslo
2021378887
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 05. 1997
V registri
29 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 56728/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
226306
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností07. 05. 1997—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností07. 05. 1997—
- výskum trhu a verejnej mienky07. 05. 1997—
- sprostredkovateľská činnosť07. 05. 1997—
- sprostredkovanie obchodu07. 05. 1997—
- podnikateľské poradenstvo (s výnimkou činnosti ekonomických, účtovných a organizačných poradcov)07. 05. 1997—
- prenájom motorových vozidiel07. 05. 1997—
- reklamné činnosti07. 05. 1997—
- činnosti v oblasti nehnuteľností - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností07. 05. 1997—
- prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu07. 05. 1997—
- poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja01. 12. 1997—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)15. 02. 2008—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve15. 02. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 26. 11. 2019
Oprávnená osoba
A3 advokátska kancelária, s. r. o. · od 26. 11. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021378887: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021378887Obdobia daňových registráciíDIČ 2021378887: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021378887Obdobia daňových registráciíDIČ 2021378887: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021378887
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202137888710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 02. 2024 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −14 812 € a zvýšila tržby o ▲62 % na 938 tisíc eur.

Tržby

937 969 €

▲ 62,0 %

Výsledok hospodárenia

−14 812 €

▼ 1 169,5 %

Aktíva

434 067 €

▲ 29,5 %

Vlastné imanie

37 281 €

▼ 28,4 %

Zadlženosť

91,4 %

Hrubá marža

−1,5 %

Čistá marža

−1,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 10 950 €. 2018: tržby 12 070 €. 2019: tržby 4 500 €. 2020: tržby 578 820 €. 2021: tržby 937 969 €.1 mil.500 tis.010,9 tis.12,1 tis.4,5 tis.578,8 tis.938 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 10 950 €. 2018: tržby 12 070 €. 2019: tržby 4 500 €. 2020: tržby 578 820 €. 2021: tržby 937 969 €.1 mil.500 tis.010,9 tis.12,1 tis.4,5 tis.578,8 tis.938 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 10 950 €. 2018: tržby 12 070 €. 2019: tržby 4 500 €. 2020: tržby 578 820 €. 2021: tržby 937 969 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 146 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 360 €. 2019: výsledok hospodárenia 965 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 385 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 812 €.5 tis.0−20 tis.+4,1 tis.+3,4 tis.+965+1,4 tis.−14,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 146 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 360 €. 2019: výsledok hospodárenia 965 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 385 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 812 €.5 tis.0−20 tis.+4,1 tis.+3,4 tis.+965+1,4 tis.−14,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 146 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 360 €. 2019: výsledok hospodárenia 965 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 385 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 812 €.5 tis.0−20 tis.+965201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 48 983 €, vlastné imanie 46 330 €. 2018: aktíva 52 258 €, vlastné imanie 49 743 €. 2019: aktíva 52 734 €, vlastné imanie 50 708 €. 2020: aktíva 335 115 €, vlastné imanie 52 093 €. 2021: aktíva 434 067 €, vlastné imanie 37 281 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 48 983 €, vlastné imanie 46 330 €. 2018: aktíva 52 258 €, vlastné imanie 49 743 €. 2019: aktíva 52 734 €, vlastné imanie 50 708 €. 2020: aktíva 335 115 €, vlastné imanie 52 093 €. 2021: aktíva 434 067 €, vlastné imanie 37 281 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 48 983 €, vlastné imanie 46 330 €. 2018: aktíva 52 258 €, vlastné imanie 49 743 €. 2019: aktíva 52 734 €, vlastné imanie 50 708 €. 2020: aktíva 335 115 €, vlastné imanie 52 093 €. 2021: aktíva 434 067 €, vlastné imanie 37 281 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 44 €, pohľadávky 3 797 €, finančné účty 11 948 €. 2018: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 14 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 15 209 €. 2019: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 669 €, finančné účty 15 871 €. 2020: dlhodobý majetok 156 111 €, zásoby 3 162 €, pohľadávky 60 165 €, finančné účty 115 677 €. 2021: dlhodobý majetok 74 236 €, zásoby 15 216 €, pohľadávky 288 847 €, finančné účty 55 768 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 44 €, pohľadávky 3 797 €, finančné účty 11 948 €. 2018: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 14 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 15 209 €. 2019: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 669 €, finančné účty 15 871 €. 2020: dlhodobý majetok 156 111 €, zásoby 3 162 €, pohľadávky 60 165 €, finančné účty 115 677 €. 2021: dlhodobý majetok 74 236 €, zásoby 15 216 €, pohľadávky 288 847 €, finančné účty 55 768 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 44 €, pohľadávky 3 797 €, finančné účty 11 948 €. 2018: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 14 €, pohľadávky 3 841 €, finančné účty 15 209 €. 2019: dlhodobý majetok 33 194 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 669 €, finančné účty 15 871 €. 2020: dlhodobý majetok 156 111 €, zásoby 3 162 €, pohľadávky 60 165 €, finančné účty 115 677 €. 2021: dlhodobý majetok 74 236 €, zásoby 15 216 €, pohľadávky 288 847 €, finančné účty 55 768 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 46 330 €, dlhodobé záväzky 50 €, krátkodobé záväzky 2 603 €. 2018: vlastné imanie 49 743 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 2 450 €. 2019: vlastné imanie 50 708 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 1 955 €. 2020: vlastné imanie 52 093 €, dlhodobé záväzky 16 340 €, krátkodobé záväzky 266 682 €. 2021: vlastné imanie 37 281 €, dlhodobé záväzky 17 894 €, krátkodobé záväzky 378 892 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 46 330 €, dlhodobé záväzky 50 €, krátkodobé záväzky 2 603 €. 2018: vlastné imanie 49 743 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 2 450 €. 2019: vlastné imanie 50 708 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 1 955 €. 2020: vlastné imanie 52 093 €, dlhodobé záväzky 16 340 €, krátkodobé záväzky 266 682 €. 2021: vlastné imanie 37 281 €, dlhodobé záväzky 17 894 €, krátkodobé záväzky 378 892 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 46 330 €, dlhodobé záväzky 50 €, krátkodobé záväzky 2 603 €. 2018: vlastné imanie 49 743 €, dlhodobé záväzky 65 €, krátkodobé záväzky 2 450 €. 2019: vlastné imanie 50 708 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 1 955 €. 2020: vlastné imanie 52 093 €, dlhodobé záväzky 16 340 €, krátkodobé záväzky 266 682 €. 2021: vlastné imanie 37 281 €, dlhodobé záväzky 17 894 €, krátkodobé záväzky 378 892 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 149 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 361 €. 2020: daň z príjmu 4 232 €. 2021: daň z príjmu 577 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.9603614,2 tis.57720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 149 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 361 €. 2020: daň z príjmu 4 232 €. 2021: daň z príjmu 577 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.9603614,2 tis.57720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 149 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 361 €. 2020: daň z príjmu 4 232 €. 2021: daň z príjmu 577 €.5 tis.2,5 tis.0361577201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,9 tis.12,1 tis.4,5 tis.578,8 tis.938 tis.
Výsledok hospodárenia4,1 tis.3,4 tis.9651,4 tis.−14,8 tis.
Aktíva49 tis.52,3 tis.52,7 tis.335,1 tis.434,1 tis.
Vlastné imanie46,3 tis.49,7 tis.50,7 tis.52,1 tis.37,3 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.9603614,2 tis.577
Zadlženosť5,4 %4,8 %3,8 %84,5 %91,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
938 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,8 tis.
Aktíva
434,1 tis.
Vlastné imanie
37,3 tis.
Daň z príjmu
577
Zadlženosť
91,4 %

2020

Tržby
578,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
335,1 tis.
Vlastné imanie
52,1 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
84,5 %

2019

Tržby
4,5 tis.
Výsledok hospodárenia
965
Aktíva
52,7 tis.
Vlastné imanie
50,7 tis.
Daň z príjmu
361
Zadlženosť
3,8 %

2018

Tržby
12,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
52,3 tis.
Vlastné imanie
49,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
4,8 %

2017

Tržby
10,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
49 tis.
Vlastné imanie
46,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
5,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API