prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

A3 advokátska kancelária, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36735311aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
07. 02. 200719 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
81 715 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
A3 advokátska kancelária, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36735311
daňové identifikačné číslo
2022317759
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022317759
Sídlo
Partizánska 25, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 02. 2007
V registri
19 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 19751/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
199006
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb podľa ust. zák. č. 586//2003 Z.z. o advokácii07. 02. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022317759: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022317759: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022317759IČ DPH SK2022317759Obdobia daňových registráciíDIČ 2022317759: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022317759: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022317759IČ DPH SK2022317759Obdobia daňových registráciíDIČ 2022317759: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022317759: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022317759IČ DPH SK2022317759
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202231775911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2008
daňové identifikačné číslo202231775910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼7 % na 12 246 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 81,7 tisíc eur.

Tržby

81 715 €

▲ 10,3 %

Výsledok hospodárenia

12 246 €

▼ 6,6 %

Aktíva

98 358 €

▲ 16,6 %

Vlastné imanie

85 396 €

▲ 16,7 %

Zadlženosť

13,2 %

Hrubá marža

16,8 %

Čistá marža

15,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 73 125 €. 2022: tržby 199 020 €. 2023: tržby 68 524 €. 2024: tržby 74 075 €. 2025: tržby 81 715 €.200 tis.100 tis.073,1 tis.199 tis.68,5 tis.74,1 tis.81,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 73 125 €. 2022: tržby 199 020 €. 2023: tržby 68 524 €. 2024: tržby 74 075 €. 2025: tržby 81 715 €.200 tis.100 tis.073,1 tis.199 tis.68,5 tis.74,1 tis.81,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 73 125 €. 2022: tržby 199 020 €. 2023: tržby 68 524 €. 2024: tržby 74 075 €. 2025: tržby 81 715 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 103 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 992 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 284 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 113 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 246 €.20 tis.10 tis.0+4,1 tis.+14 tis.+1,3 tis.+13,1 tis.+12,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 103 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 992 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 284 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 113 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 246 €.20 tis.10 tis.0+4,1 tis.+14 tis.+1,3 tis.+13,1 tis.+12,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 103 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 992 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 284 €. 2024: výsledok hospodárenia 13 113 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 246 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 830 €, vlastné imanie 83 875 €. 2022: aktíva 116 071 €, vlastné imanie 97 867 €. 2023: aktíva 67 334 €, vlastné imanie 60 037 €. 2024: aktíva 84 380 €, vlastné imanie 73 150 €. 2025: aktíva 98 358 €, vlastné imanie 85 396 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 830 €, vlastné imanie 83 875 €. 2022: aktíva 116 071 €, vlastné imanie 97 867 €. 2023: aktíva 67 334 €, vlastné imanie 60 037 €. 2024: aktíva 84 380 €, vlastné imanie 73 150 €. 2025: aktíva 98 358 €, vlastné imanie 85 396 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 830 €, vlastné imanie 83 875 €. 2022: aktíva 116 071 €, vlastné imanie 97 867 €. 2023: aktíva 67 334 €, vlastné imanie 60 037 €. 2024: aktíva 84 380 €, vlastné imanie 73 150 €. 2025: aktíva 98 358 €, vlastné imanie 85 396 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 723 €, zásoby 61 €, pohľadávky 9 524 €, finančné účty 65 522 €. 2022: dlhodobý majetok 8 467 €, zásoby 105 €, pohľadávky 11 355 €, finančné účty 96 144 €. 2023: dlhodobý majetok 4 056 €, zásoby 84 €, pohľadávky 17 185 €, finančné účty 46 009 €. 2024: dlhodobý majetok 1 010 €, zásoby 32 €, pohľadávky 12 246 €, finančné účty 71 092 €. 2025: dlhodobý majetok 20 558 €, zásoby 1 294 €, pohľadávky 12 933 €, finančné účty 63 573 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 723 €, zásoby 61 €, pohľadávky 9 524 €, finančné účty 65 522 €. 2022: dlhodobý majetok 8 467 €, zásoby 105 €, pohľadávky 11 355 €, finančné účty 96 144 €. 2023: dlhodobý majetok 4 056 €, zásoby 84 €, pohľadávky 17 185 €, finančné účty 46 009 €. 2024: dlhodobý majetok 1 010 €, zásoby 32 €, pohľadávky 12 246 €, finančné účty 71 092 €. 2025: dlhodobý majetok 20 558 €, zásoby 1 294 €, pohľadávky 12 933 €, finančné účty 63 573 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 723 €, zásoby 61 €, pohľadávky 9 524 €, finančné účty 65 522 €. 2022: dlhodobý majetok 8 467 €, zásoby 105 €, pohľadávky 11 355 €, finančné účty 96 144 €. 2023: dlhodobý majetok 4 056 €, zásoby 84 €, pohľadávky 17 185 €, finančné účty 46 009 €. 2024: dlhodobý majetok 1 010 €, zásoby 32 €, pohľadávky 12 246 €, finančné účty 71 092 €. 2025: dlhodobý majetok 20 558 €, zásoby 1 294 €, pohľadávky 12 933 €, finančné účty 63 573 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 83 875 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 4 942 €. 2022: vlastné imanie 97 867 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 18 191 €. 2023: vlastné imanie 60 037 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 7 284 €. 2024: vlastné imanie 73 150 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 11 217 €. 2025: vlastné imanie 85 396 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 12 949 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 83 875 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 4 942 €. 2022: vlastné imanie 97 867 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 18 191 €. 2023: vlastné imanie 60 037 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 7 284 €. 2024: vlastné imanie 73 150 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 11 217 €. 2025: vlastné imanie 85 396 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 12 949 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 83 875 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 4 942 €. 2022: vlastné imanie 97 867 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 18 191 €. 2023: vlastné imanie 60 037 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 7 284 €. 2024: vlastné imanie 73 150 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 11 217 €. 2025: vlastné imanie 85 396 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 12 949 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 190 €. 2022: daň z príjmu 13 588 €. 2023: daň z príjmu 688 €. 2024: daň z príjmu 3 580 €. 2025: daň z príjmu 1 500 €.20 tis.10 tis.01,2 tis.13,6 tis.6883,6 tis.1,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 190 €. 2022: daň z príjmu 13 588 €. 2023: daň z príjmu 688 €. 2024: daň z príjmu 3 580 €. 2025: daň z príjmu 1 500 €.20 tis.10 tis.01,2 tis.13,6 tis.6883,6 tis.1,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 190 €. 2022: daň z príjmu 13 588 €. 2023: daň z príjmu 688 €. 2024: daň z príjmu 3 580 €. 2025: daň z príjmu 1 500 €.20 tis.10 tis.0688202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby73,1 tis.199 tis.68,5 tis.74,1 tis.81,7 tis.
Výsledok hospodárenia4,1 tis.14 tis.1,3 tis.13,1 tis.12,2 tis.
Aktíva88,8 tis.116,1 tis.67,3 tis.84,4 tis.98,4 tis.
Vlastné imanie83,9 tis.97,9 tis.60 tis.73,2 tis.85,4 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.13,6 tis.6883,6 tis.1,5 tis.
Zadlženosť5,6 %15,7 %10,8 %13,3 %13,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
81,7 tis.
Výsledok hospodárenia
12,2 tis.
Aktíva
98,4 tis.
Vlastné imanie
85,4 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
13,2 %

2024

Tržby
74,1 tis.
Výsledok hospodárenia
13,1 tis.
Aktíva
84,4 tis.
Vlastné imanie
73,2 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
13,3 %

2023

Tržby
68,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
67,3 tis.
Vlastné imanie
60 tis.
Daň z príjmu
688
Zadlženosť
10,8 %

2022

Tržby
199 tis.
Výsledok hospodárenia
14 tis.
Aktíva
116,1 tis.
Vlastné imanie
97,9 tis.
Daň z príjmu
13,6 tis.
Zadlženosť
15,7 %

2021

Tržby
73,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
88,8 tis.
Vlastné imanie
83,9 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
5,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API