Súhrn
- Vznik
- 10. 11. 200322 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 52 400 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MALMONT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36256706
- daňové identifikačné číslo
- 2021756374
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021756374
- Sídlo
- Bratislavská 8, 91702 Trnava, Slovenská republika
- Územie
- Trnavaokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 11. 2003
- V registri
- 22 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 14406/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 864062
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 10. 11. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 10. 11. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 10. 11. 2003 | — |
| zváračské práce | 10. 11. 2003 | — |
| zámočníctvo | 10. 11. 2003 | — |
| montáž kovových konštrukcií | 10. 11. 2003 | — |
| výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien | 10. 11. 2003 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby | 10. 11. 2003 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavby | 10. 11. 2003 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 10. 11. 2003 | — |
| maliarske a natieračské práce | 10. 11. 2003 | — |
| vykonávanie stavebných prác vo výškach pomocou horolezeckej alebo speleologickej techniky | 10. 11. 2003 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 24. 02. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 24. 02. 2016 | — |
| výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení | 24. 02. 2016 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 02. 2016 | — |
| Kovoobrábanie | 07. 07. 2021 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 07. 07. 2021 | — |
| Faktoring a forfaiting | 07. 07. 2021 | — |
| Administratívne služby | 07. 07. 2021 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 13. 04. 2017 do 18. 12. 2024 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Lanikova Group, s. r. o. · od 28. 01. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021756374 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2021756374 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 07. 07. 2026, rok porušenia 2026).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 27. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 84 € a znížila tržby o ▼48 % na 52,4 tisíc eur.
Tržby
52 400 €
▼ 47,8 %Výsledok hospodárenia
84 €
▲ 100,2 %Aktíva
175 211 €
▲ 69,7 %Vlastné imanie
17 654 €
▼ 0,4 %Zadlženosť
89,9 %
Hrubá marža
2,0 %
Čistá marža
0,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 330,2 tis. | 298,9 tis. | 330,3 tis. | 100,4 tis. | 52,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,8 tis. | 1,4 tis. | 1,6 tis. | −39,5 tis. | 84 |
| Aktíva | 130,3 tis. | 143,9 tis. | 140,9 tis. | 103,2 tis. | 175,2 tis. |
| Vlastné imanie | 54,1 tis. | 55,6 tis. | 57,2 tis. | 17,7 tis. | 17,7 tis. |
| Daň z príjmu | 4,7 tis. | 0 | 868 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 58,5 % | 61,4 % | 59,4 % | 82,8 % | 89,9 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 52,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 84
- Aktíva
- 175,2 tis.
- Vlastné imanie
- 17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 89,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 100,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,5 tis.
- Aktíva
- 103,2 tis.
- Vlastné imanie
- 17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 82,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 330,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 140,9 tis.
- Vlastné imanie
- 57,2 tis.
- Daň z príjmu
- 868
- Zadlženosť
- 59,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 298,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 143,9 tis.
- Vlastné imanie
- 55,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 61,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 330,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 130,3 tis.
- Vlastné imanie
- 54,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 58,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).