Súhrn
- Vznik
- 30. 09. 199729 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 2 266 155 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RICH-WOOD, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36024724
- daňové identifikačné číslo
- 2020086310
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020086310
- Sídlo
- Lúčna 1766/26, 96205 Hriňová, Slovenská republika
- Územie
- Hriňováokres DetvaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 09. 1997
- V registri
- 29 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 4865/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 437375
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti | 30. 09. 1997 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti | 30. 09. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 30. 09. 1997 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 03. 2008 | — |
| výkon povolania prevádzkovateľa taxislužby | 03. 10. 2013 | — |
| kuriérske služby | 03. 10. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 03. 10. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 29. 08. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 29. 08. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 08. 2019 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 29. 08. 2019 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 29. 08. 2019 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 29. 08. 2019 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 29. 08. 2019 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 29. 08. 2019 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 29. 08. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 29. 08. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 29. 08. 2019 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 29. 08. 2019 | — |
| Administratívne služby | 29. 08. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 29. 08. 2019 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 29. 08. 2019 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 29. 08. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 29. 08. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 29. 08. 2019 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 29. 08. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 08. 2019 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako s nebezpečným odpadom | 18. 01. 2020 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 20. 07. 2021 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 20. 07. 2021 | — |
| Výroba nápojov | 20. 07. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 07. 2021 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 20. 07. 2021 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 20. 07. 2021 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 20. 07. 2021 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 20. 07. 2021 | — |
| Fotografické služby | 20. 07. 2021 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 20. 07. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 20. 07. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 20. 07. 2021 | — |
| Zabezpečovanie prevádzky čerpacej stanice | 20. 07. 2021 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 28. 06. 2017 do 30. 10. 2026 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Ondrejka & Partners, s.r.o. advokátska kancelária · od 28. 04. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020086310 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 08. 10. 1997 |
| daňové identifikačné číslo | 2020086310 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼91 % na 4 544 € a znížila tržby o ▼15 % na 2,27 mil. €.
Tržby
2 266 155 €
▼ 14,7 %Výsledok hospodárenia
4 544 €
▼ 90,8 %Aktíva
1 761 243 €
▲ 22,7 %Vlastné imanie
418 746 €
▲ 1,1 %Zadlženosť
76,2 %
Hrubá marža
0,4 %
Čistá marža
0,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 592,9 tis. | 2,03 mil. | 2,26 mil. | 2,66 mil. | 2,27 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −10,9 tis. | 62,9 tis. | 31 tis. | 49,1 tis. | 4,5 tis. |
| Aktíva | 861 tis. | 1,22 mil. | 1,4 mil. | 1,43 mil. | 1,76 mil. |
| Vlastné imanie | 121,2 tis. | 184,1 tis. | 365,1 tis. | 414,2 tis. | 418,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 16,7 tis. | 9,5 tis. | 15,9 tis. | 4,3 tis. |
| Zadlženosť | 85,9 % | 84,9 % | 74,0 % | 71,1 % | 76,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,27 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 1,76 mil.
- Vlastné imanie
- 418,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 76,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,66 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 49,1 tis.
- Aktíva
- 1,43 mil.
- Vlastné imanie
- 414,2 tis.
- Daň z príjmu
- 15,9 tis.
- Zadlženosť
- 71,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,26 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 31 tis.
- Aktíva
- 1,4 mil.
- Vlastné imanie
- 365,1 tis.
- Daň z príjmu
- 9,5 tis.
- Zadlženosť
- 74,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,03 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 62,9 tis.
- Aktíva
- 1,22 mil.
- Vlastné imanie
- 184,1 tis.
- Daň z príjmu
- 16,7 tis.
- Zadlženosť
- 84,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 592,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 861 tis.
- Vlastné imanie
- 121,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.