prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Ondrejka & Partners, s.r.o. advokátska kancelária

identifikačné číslo organizácie 47235985aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
14. 10. 201115 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
120 309 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ondrejka & Partners, s.r.o. advokátska kancelária
identifikačné číslo organizácie
47235985
daňové identifikačné číslo
2023357754
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023357754
Sídlo
J. Kozáčeka 5, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 10. 2011
V registri
15 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 20958/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
478202
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb14. 10. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023357754: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023357754: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023357754IČ DPH SK2023357754Obdobia daňových registráciíDIČ 2023357754: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023357754: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023357754IČ DPH SK2023357754Obdobia daňových registráciíDIČ 2023357754: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023357754: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023357754IČ DPH SK2023357754
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202335775411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 14. 10. 2011
daňové identifikačné číslo202335775410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼24 % na 24 667 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 120,3 tisíc eur.

Tržby

120 309 €

▲ 6,6 %

Výsledok hospodárenia

24 667 €

▼ 23,8 %

Aktíva

168 812 €

▼ 46,5 %

Vlastné imanie

123 971 €

▼ 49,5 %

Zadlženosť

26,6 %

Hrubá marža

26,1 %

Čistá marža

20,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 80 140 €. 2022: tržby 92 812 €. 2023: tržby 101 784 €. 2024: tržby 112 851 €. 2025: tržby 120 309 €.200 tis.100 tis.080,1 tis.92,8 tis.101,8 tis.112,9 tis.120,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 80 140 €. 2022: tržby 92 812 €. 2023: tržby 101 784 €. 2024: tržby 112 851 €. 2025: tržby 120 309 €.200 tis.100 tis.080,1 tis.92,8 tis.101,8 tis.112,9 tis.120,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 80 140 €. 2022: tržby 92 812 €. 2023: tržby 101 784 €. 2024: tržby 112 851 €. 2025: tržby 120 309 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 167 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 343 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 323 €. 2024: výsledok hospodárenia 32 385 €. 2025: výsledok hospodárenia 24 667 €.50 tis.0−10 tis.−5,2 tis.+14,3 tis.+10,3 tis.+32,4 tis.+24,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 167 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 343 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 323 €. 2024: výsledok hospodárenia 32 385 €. 2025: výsledok hospodárenia 24 667 €.50 tis.0−10 tis.−5,2 tis.+14,3 tis.+10,3 tis.+32,4 tis.+24,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 167 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 343 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 323 €. 2024: výsledok hospodárenia 32 385 €. 2025: výsledok hospodárenia 24 667 €.50 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 198 612 €, vlastné imanie 188 675 €. 2022: aktíva 216 187 €, vlastné imanie 203 017 €. 2023: aktíva 227 643 €, vlastné imanie 213 340 €. 2024: aktíva 315 324 €, vlastné imanie 245 726 €. 2025: aktíva 168 812 €, vlastné imanie 123 971 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 198 612 €, vlastné imanie 188 675 €. 2022: aktíva 216 187 €, vlastné imanie 203 017 €. 2023: aktíva 227 643 €, vlastné imanie 213 340 €. 2024: aktíva 315 324 €, vlastné imanie 245 726 €. 2025: aktíva 168 812 €, vlastné imanie 123 971 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 198 612 €, vlastné imanie 188 675 €. 2022: aktíva 216 187 €, vlastné imanie 203 017 €. 2023: aktíva 227 643 €, vlastné imanie 213 340 €. 2024: aktíva 315 324 €, vlastné imanie 245 726 €. 2025: aktíva 168 812 €, vlastné imanie 123 971 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 847 €, zásoby 53 €, pohľadávky 10 694 €, finančné účty 145 018 €. 2022: dlhodobý majetok 28 440 €, zásoby 75 €, pohľadávky 4 570 €, finančné účty 183 102 €. 2023: dlhodobý majetok 45 858 €, zásoby 106 €, pohľadávky 5 601 €, finančné účty 176 078 €. 2024: dlhodobý majetok 77 650 €, zásoby 94 €, pohľadávky 8 914 €, finančné účty 228 666 €. 2025: dlhodobý majetok 53 971 €, zásoby 84 €, pohľadávky 4 054 €, finančné účty 110 703 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 847 €, zásoby 53 €, pohľadávky 10 694 €, finančné účty 145 018 €. 2022: dlhodobý majetok 28 440 €, zásoby 75 €, pohľadávky 4 570 €, finančné účty 183 102 €. 2023: dlhodobý majetok 45 858 €, zásoby 106 €, pohľadávky 5 601 €, finančné účty 176 078 €. 2024: dlhodobý majetok 77 650 €, zásoby 94 €, pohľadávky 8 914 €, finančné účty 228 666 €. 2025: dlhodobý majetok 53 971 €, zásoby 84 €, pohľadávky 4 054 €, finančné účty 110 703 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 847 €, zásoby 53 €, pohľadávky 10 694 €, finančné účty 145 018 €. 2022: dlhodobý majetok 28 440 €, zásoby 75 €, pohľadávky 4 570 €, finančné účty 183 102 €. 2023: dlhodobý majetok 45 858 €, zásoby 106 €, pohľadávky 5 601 €, finančné účty 176 078 €. 2024: dlhodobý majetok 77 650 €, zásoby 94 €, pohľadávky 8 914 €, finančné účty 228 666 €. 2025: dlhodobý majetok 53 971 €, zásoby 84 €, pohľadávky 4 054 €, finančné účty 110 703 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 188 675 €, dlhodobé záväzky 258 €, krátkodobé záväzky 9 679 €. 2022: vlastné imanie 203 017 €, dlhodobé záväzky 217 €, krátkodobé záväzky 12 953 €. 2023: vlastné imanie 213 340 €, dlhodobé záväzky 291 €, krátkodobé záväzky 14 012 €. 2024: vlastné imanie 245 726 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 69 233 €. 2025: vlastné imanie 123 971 €, dlhodobé záväzky 424 €, krátkodobé záväzky 44 417 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 188 675 €, dlhodobé záväzky 258 €, krátkodobé záväzky 9 679 €. 2022: vlastné imanie 203 017 €, dlhodobé záväzky 217 €, krátkodobé záväzky 12 953 €. 2023: vlastné imanie 213 340 €, dlhodobé záväzky 291 €, krátkodobé záväzky 14 012 €. 2024: vlastné imanie 245 726 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 69 233 €. 2025: vlastné imanie 123 971 €, dlhodobé záväzky 424 €, krátkodobé záväzky 44 417 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 188 675 €, dlhodobé záväzky 258 €, krátkodobé záväzky 9 679 €. 2022: vlastné imanie 203 017 €, dlhodobé záväzky 217 €, krátkodobé záväzky 12 953 €. 2023: vlastné imanie 213 340 €, dlhodobé záväzky 291 €, krátkodobé záväzky 14 012 €. 2024: vlastné imanie 245 726 €, dlhodobé záväzky 365 €, krátkodobé záväzky 69 233 €. 2025: vlastné imanie 123 971 €, dlhodobé záväzky 424 €, krátkodobé záväzky 44 417 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 557 €. 2023: daň z príjmu 2 915 €. 2024: daň z príjmu 8 438 €. 2025: daň z príjmu 6 688 €.10 tis.5 tis.002,6 tis.2,9 tis.8,4 tis.6,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 557 €. 2023: daň z príjmu 2 915 €. 2024: daň z príjmu 8 438 €. 2025: daň z príjmu 6 688 €.10 tis.5 tis.002,6 tis.2,9 tis.8,4 tis.6,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 557 €. 2023: daň z príjmu 2 915 €. 2024: daň z príjmu 8 438 €. 2025: daň z príjmu 6 688 €.10 tis.5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby80,1 tis.92,8 tis.101,8 tis.112,9 tis.120,3 tis.
Výsledok hospodárenia−5,2 tis.14,3 tis.10,3 tis.32,4 tis.24,7 tis.
Aktíva198,6 tis.216,2 tis.227,6 tis.315,3 tis.168,8 tis.
Vlastné imanie188,7 tis.203 tis.213,3 tis.245,7 tis.124 tis.
Daň z príjmu02,6 tis.2,9 tis.8,4 tis.6,7 tis.
Zadlženosť5,0 %6,1 %6,3 %22,1 %26,6 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
120,3 tis.
Výsledok hospodárenia
24,7 tis.
Aktíva
168,8 tis.
Vlastné imanie
124 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
26,6 %

2024

Tržby
112,9 tis.
Výsledok hospodárenia
32,4 tis.
Aktíva
315,3 tis.
Vlastné imanie
245,7 tis.
Daň z príjmu
8,4 tis.
Zadlženosť
22,1 %

2023

Tržby
101,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10,3 tis.
Aktíva
227,6 tis.
Vlastné imanie
213,3 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
6,3 %

2022

Tržby
92,8 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
216,2 tis.
Vlastné imanie
203 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
6,1 %

2021

Tržby
80,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
198,6 tis.
Vlastné imanie
188,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,0 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API