prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Lomtel, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 35795239aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 09. 200026 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
21 408 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lomtel, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
35795239
daňové identifikačné číslo
2020280229
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Gorkého 12, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 09. 2000
V registri
26 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 22409/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
908994
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- Prevádzkovanie športových súťaží s cenami pre účastníkov26. 03. 2013—
- Prevádzkovanie lyžiarskych vlekov26. 03. 2013—
- Prevádzkovanie tenisových kurtov26. 03. 2013—
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok26. 03. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,18. 04. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,18. 04. 2009—
prenájom motorových vozidiel - autopožičovňa,18. 04. 2009—
prenájom hnuteľných vecí,18. 04. 2009—
administratívne služby,18. 04. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,18. 04. 2009—
reklamné a marketingové služby,18. 04. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,18. 04. 2009—
poskytovanie služieb informátora,24. 06. 2016—
Výroba celulózy, papiera ,lepenky a výrobkov z týchto materiálov.31. 01. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov31. 01. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.31. 01. 2018—
Čistiace a upratovacie služby31. 01. 2018—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 07. 2021—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby30. 07. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 26. 01. 2021 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
A3 advokátska kancelária, s. r. o. · od 01. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020280229: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020280229Obdobia daňových registráciíDIČ 2020280229: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020280229Obdobia daňových registráciíDIČ 2020280229: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020280229
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202028022910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −55 994 € a znížila tržby o ▼97 % na 21,4 tisíc eur.

Tržby

21 408 €

▼ 96,7 %

Výsledok hospodárenia

−55 994 €

▼ 375,4 %

Aktíva

174 306 €

▼ 52,3 %

Vlastné imanie

108 356 €

▼ 33,4 %

Zadlženosť

37,8 %

Hrubá marža

−261,5 %

Čistá marža

−261,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 639 370 €. 2018: tržby 625 537 €. 2019: tržby 662 355 €. 2020: tržby 651 774 €. 2021: tržby 21 408 €.1 mil.500 tis.0639,4 tis.625,5 tis.662,4 tis.651,8 tis.21,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 639 370 €. 2018: tržby 625 537 €. 2019: tržby 662 355 €. 2020: tržby 651 774 €. 2021: tržby 21 408 €.1 mil.500 tis.0639,4 tis.625,5 tis.662,4 tis.651,8 tis.21,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 639 370 €. 2018: tržby 625 537 €. 2019: tržby 662 355 €. 2020: tržby 651 774 €. 2021: tržby 21 408 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 35 719 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 816 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 097 €. 2020: výsledok hospodárenia 20 330 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 994 €.50 tis.0−100 tis.+35,7 tis.+14,8 tis.+1,1 tis.+20,3 tis.−56 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 35 719 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 816 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 097 €. 2020: výsledok hospodárenia 20 330 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 994 €.50 tis.0−100 tis.+35,7 tis.+14,8 tis.+1,1 tis.+20,3 tis.−56 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 35 719 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 816 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 097 €. 2020: výsledok hospodárenia 20 330 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 994 €.50 tis.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 397 038 €, vlastné imanie 126 345 €. 2018: aktíva 425 595 €, vlastné imanie 141 161 €. 2019: aktíva 426 038 €, vlastné imanie 142 258 €. 2020: aktíva 365 654 €, vlastné imanie 162 588 €. 2021: aktíva 174 306 €, vlastné imanie 108 356 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 397 038 €, vlastné imanie 126 345 €. 2018: aktíva 425 595 €, vlastné imanie 141 161 €. 2019: aktíva 426 038 €, vlastné imanie 142 258 €. 2020: aktíva 365 654 €, vlastné imanie 162 588 €. 2021: aktíva 174 306 €, vlastné imanie 108 356 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 397 038 €, vlastné imanie 126 345 €. 2018: aktíva 425 595 €, vlastné imanie 141 161 €. 2019: aktíva 426 038 €, vlastné imanie 142 258 €. 2020: aktíva 365 654 €, vlastné imanie 162 588 €. 2021: aktíva 174 306 €, vlastné imanie 108 356 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 124 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 723 €, finančné účty 187 463 €. 2018: dlhodobý majetok 141 684 €, zásoby 457 €, pohľadávky 96 336 €, finančné účty 183 806 €. 2019: dlhodobý majetok 110 855 €, zásoby 401 €, pohľadávky 102 714 €, finančné účty 208 090 €. 2020: dlhodobý majetok 89 663 €, zásoby 189 €, pohľadávky 83 309 €, finančné účty 188 499 €. 2021: dlhodobý majetok 77 167 €, zásoby 208 €, pohľadávky 84 719 €, finančné účty 11 130 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 124 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 723 €, finančné účty 187 463 €. 2018: dlhodobý majetok 141 684 €, zásoby 457 €, pohľadávky 96 336 €, finančné účty 183 806 €. 2019: dlhodobý majetok 110 855 €, zásoby 401 €, pohľadávky 102 714 €, finančné účty 208 090 €. 2020: dlhodobý majetok 89 663 €, zásoby 189 €, pohľadávky 83 309 €, finančné účty 188 499 €. 2021: dlhodobý majetok 77 167 €, zásoby 208 €, pohľadávky 84 719 €, finančné účty 11 130 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 124 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 84 723 €, finančné účty 187 463 €. 2018: dlhodobý majetok 141 684 €, zásoby 457 €, pohľadávky 96 336 €, finančné účty 183 806 €. 2019: dlhodobý majetok 110 855 €, zásoby 401 €, pohľadávky 102 714 €, finančné účty 208 090 €. 2020: dlhodobý majetok 89 663 €, zásoby 189 €, pohľadávky 83 309 €, finančné účty 188 499 €. 2021: dlhodobý majetok 77 167 €, zásoby 208 €, pohľadávky 84 719 €, finančné účty 11 130 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 126 345 €, dlhodobé záväzky 2 514 €, krátkodobé záväzky 268 179 €. 2018: vlastné imanie 141 161 €, dlhodobé záväzky 3 035 €, krátkodobé záväzky 281 149 €. 2019: vlastné imanie 142 258 €, dlhodobé záväzky 3 709 €, krátkodobé záväzky 280 071 €. 2020: vlastné imanie 162 588 €, dlhodobé záväzky 4 413 €, krátkodobé záväzky 198 653 €. 2021: vlastné imanie 108 356 €, dlhodobé záväzky 4 458 €, krátkodobé záväzky 61 492 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 126 345 €, dlhodobé záväzky 2 514 €, krátkodobé záväzky 268 179 €. 2018: vlastné imanie 141 161 €, dlhodobé záväzky 3 035 €, krátkodobé záväzky 281 149 €. 2019: vlastné imanie 142 258 €, dlhodobé záväzky 3 709 €, krátkodobé záväzky 280 071 €. 2020: vlastné imanie 162 588 €, dlhodobé záväzky 4 413 €, krátkodobé záväzky 198 653 €. 2021: vlastné imanie 108 356 €, dlhodobé záväzky 4 458 €, krátkodobé záväzky 61 492 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 126 345 €, dlhodobé záväzky 2 514 €, krátkodobé záväzky 268 179 €. 2018: vlastné imanie 141 161 €, dlhodobé záväzky 3 035 €, krátkodobé záväzky 281 149 €. 2019: vlastné imanie 142 258 €, dlhodobé záväzky 3 709 €, krátkodobé záväzky 280 071 €. 2020: vlastné imanie 162 588 €, dlhodobé záväzky 4 413 €, krátkodobé záväzky 198 653 €. 2021: vlastné imanie 108 356 €, dlhodobé záväzky 4 458 €, krátkodobé záväzky 61 492 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 339 €. 2018: daň z príjmu 3 909 €. 2019: daň z príjmu 2 793 €. 2020: daň z príjmu 6 533 €. 2021: daň z príjmu 2 €.10 tis.5 tis.09,3 tis.3,9 tis.2,8 tis.6,5 tis.220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 339 €. 2018: daň z príjmu 3 909 €. 2019: daň z príjmu 2 793 €. 2020: daň z príjmu 6 533 €. 2021: daň z príjmu 2 €.10 tis.5 tis.09,3 tis.3,9 tis.2,8 tis.6,5 tis.220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 9 339 €. 2018: daň z príjmu 3 909 €. 2019: daň z príjmu 2 793 €. 2020: daň z príjmu 6 533 €. 2021: daň z príjmu 2 €.10 tis.5 tis.02201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby639,4 tis.625,5 tis.662,4 tis.651,8 tis.21,4 tis.
Výsledok hospodárenia35,7 tis.14,8 tis.1,1 tis.20,3 tis.−56 tis.
Aktíva397 tis.425,6 tis.426 tis.365,7 tis.174,3 tis.
Vlastné imanie126,3 tis.141,2 tis.142,3 tis.162,6 tis.108,4 tis.
Daň z príjmu9,3 tis.3,9 tis.2,8 tis.6,5 tis.2
Zadlženosť68,2 %66,8 %66,6 %55,5 %37,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
21,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−56 tis.
Aktíva
174,3 tis.
Vlastné imanie
108,4 tis.
Daň z príjmu
2
Zadlženosť
37,8 %

2020

Tržby
651,8 tis.
Výsledok hospodárenia
20,3 tis.
Aktíva
365,7 tis.
Vlastné imanie
162,6 tis.
Daň z príjmu
6,5 tis.
Zadlženosť
55,5 %

2019

Tržby
662,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
426 tis.
Vlastné imanie
142,3 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
66,6 %

2018

Tržby
625,5 tis.
Výsledok hospodárenia
14,8 tis.
Aktíva
425,6 tis.
Vlastné imanie
141,2 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
66,8 %

2017

Tržby
639,4 tis.
Výsledok hospodárenia
35,7 tis.
Aktíva
397 tis.
Vlastné imanie
126,3 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
68,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API