Súhrn
- Vznik
- 10. 02. 199729 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 7 300 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BOLT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35709391
- daňové identifikačné číslo
- 2020980379
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- J. Kréna 1, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Nové Mesto nad Váhomokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 02. 1997
- V registri
- 29 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 13732/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 311317
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/, | 10. 02. 1997 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/, | 10. 02. 1997 | — |
| vykonávanie inžinierskych stavieb /vrátane vybavenia sídlištných celkov/, | 10. 02. 1997 | — |
| vykonávanie priemyselných stavieb, | 10. 02. 1997 | — |
| vykonávanie bytových a občianskych stavieb, | 10. 02. 1997 | — |
| zariaďovanie interiérov s výnimkou tvorby diel v zmysle autorského zákona, | 10. 02. 1997 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb, | 10. 02. 1997 | — |
| inžinierska činnosť okrem vybraných činností v stavebníctve, | 10. 02. 1997 | — |
| prenájom strojov a zariadení, | 10. 02. 1997 | — |
| sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností, | 10. 02. 1997 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 21. 09. 2006 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia týchto stavieb | 21. 09. 2006 | — |
| výkon činnosti stavbyvedúceho /pozemné stavby/ | 21. 09. 2006 | — |
| výkon činnosti stavebného dozoru /pozemné stavby/ | 21. 09. 2006 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4 | 21. 09. 2006 | — |
| predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 21. 09. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty | 21. 09. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov | 21. 09. 2006 | — |
| prevádzkovanie a prenájom telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich regenerácii a rekondícii | 21. 09. 2006 | — |
| výroba športového tovaru a zariadení v rozsahu voľnej živnosti | 21. 09. 2006 | — |
| servis športových potrieb a zariadení v rozsahu voľnej živnosti | 21. 09. 2006 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 21. 09. 2006 | — |
| reklamná, propagačná, inzertná a výstavnícka činnosť | 21. 09. 2006 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií | 21. 09. 2006 | — |
| obstarávateľská činnosť spojená so správou bytového a nebytového fondu | 21. 09. 2006 | — |
| upratovacie práce, čistenie budov | 21. 09. 2006 | — |
| organizovanie kurzov, seminárov, školení, vzdelávacích, spoločenských, kultúrnych a športových podujatí | 21. 09. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 09. 2006 | — |
| nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora | 21. 09. 2006 | — |
| poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe dohody s autorom | 21. 09. 2006 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 21. 09. 2006 | — |
| činnosť účtovných poradcov | 21. 09. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 21. 09. 2006 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 21. 09. 2006 | — |
| administratívne, kopírovacie a rozmnožovacie práce | 21. 09. 2006 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 21. 09. 2006 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 21. 06. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 21. 04. 2022 do 12. 12. 2025 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- SP & R s.r.o. · od 21. 04. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020980379 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 28 530 € a znížila tržby o ▼65 % na 7,3 tisíc eur.
Tržby
7 300 €
▼ 64,7 %Výsledok hospodárenia
28 530 €
▲ 137,1 %Aktíva
1 060 542 €
▼ 2,1 %Vlastné imanie
−315 077 €
▲ 8,3 %Zadlženosť
129,7 %
Hrubá marža
390,8 %
Čistá marža
390,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 172,3 tis. | 183,1 tis. | 7,1 tis. | 20,7 tis. | 7,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −98,7 tis. | −148,4 tis. | −128,9 tis. | −76,9 tis. | 28,5 tis. |
| Aktíva | 1,16 mil. | 1,14 mil. | 1,09 mil. | 1,08 mil. | 1,06 mil. |
| Vlastné imanie | 10,6 tis. | −137,8 tis. | −266,7 tis. | −343,6 tis. | −315,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 99,1 % | 112,0 % | 124,6 % | 131,7 % | 129,7 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 7,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,5 tis.
- Aktíva
- 1,06 mil.
- Vlastné imanie
- −315,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 129,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −76,9 tis.
- Aktíva
- 1,08 mil.
- Vlastné imanie
- −343,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 131,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 7,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −128,9 tis.
- Aktíva
- 1,09 mil.
- Vlastné imanie
- −266,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 124,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 183,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −148,4 tis.
- Aktíva
- 1,14 mil.
- Vlastné imanie
- −137,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 172,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −98,7 tis.
- Aktíva
- 1,16 mil.
- Vlastné imanie
- 10,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.