Súhrn
- Vznik
- 21. 02. 199630 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 321 719 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKOFIN Slovakia, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 35684691
- daňové identifikačné číslo
- 2020326913
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020326913
- Sídlo
- Pribinova 4195/25, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 21. 02. 1996
- V registri
- 30 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 1018/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1013008
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 22. 02. 2013 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom | 22. 02. 2013 | — |
| - obstarávateľská činnosť v oblasti výstavby, rekonštrukcie a sanácie ekologických stavieb, diel a ekoochrany, | 21. 02. 1996 | — |
| - poradenská činnosť v životnom prostredí, pri príprave a realizácií ekologických diel a ekoochrany, | 21. 02. 1996 | — |
| - sprostredkovanie prieskumných, monitorovacích, projekčných, dodávateľských a finančných služieb pri združovaní prostriedkov a služieb nevyhradených bankám v oblasti výstavby a financovanie ekologických diel, | 21. 02. 1996 | — |
| - nákup tovaru na účely jeho predaja formou maloobchodu a veľkoobchodu v oblasti stro- jov, technologických celkov, zariadení a vybavenia pre ekologické diela, | 21. 02. 1996 | — |
| - finančný leasing v oblasti ekologických diel, technologických celkov a zariadení, | 21. 02. 1996 | — |
| - prieskum trhu v oblasti prípravy realizácie a prevádzky ekologických diel a zariadení, | 21. 02. 1996 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 25. 02. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 25. 02. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 25. 02. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 25. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 25. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 25. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 25. 02. 2010 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla, | 25. 02. 2010 | — |
| počítačové služby, | 25. 02. 2010 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 25. 02. 2010 | — |
| faktoring a forfaiting, | 25. 02. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 25. 02. 2010 | — |
| administratívne služby, | 25. 02. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 25. 02. 2010 | — |
| vedenie účtovníctva, | 25. 02. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 25. 02. 2010 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 25. 02. 2010 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 21. 09. 2019 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
- Oprávnená osoba
- Momentum legal s.r.o. · od 13. 03. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020326913 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 18. 02. 1998 |
| daňové identifikačné číslo | 2020326913 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 913 € a znížila tržby o ▼63 % na 321,7 tisíc eur.
Tržby
321 719 €
▼ 62,6 %Výsledok hospodárenia
3 913 €
▲ 102,1 %Aktíva
7 561 369 €
▼ 0,8 %Vlastné imanie
2 225 240 €
▲ 0,2 %Zadlženosť
70,6 %
Hrubá marža
−4,7 %
Čistá marža
1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,71 mil. | 2,69 mil. | 2,75 mil. | 861,2 tis. | 321,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 68 tis. | 84,2 tis. | −21,9 tis. | −190,4 tis. | 3,9 tis. |
| Aktíva | 10,67 mil. | 9,42 mil. | 7,95 mil. | 7,62 mil. | 7,56 mil. |
| Vlastné imanie | 2,35 mil. | 2,43 mil. | 2,41 mil. | 2,22 mil. | 2,23 mil. |
| Daň z príjmu | 86,1 tis. | 12 tis. | 44,5 tis. | −33,8 tis. | −18,9 tis. |
| Zadlženosť | 77,2 % | 74,2 % | 69,3 % | 70,6 % | 70,6 % |
aj 2013–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 321,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 7,56 mil.
- Vlastné imanie
- 2,23 mil.
- Daň z príjmu
- −18,9 tis.
- Zadlženosť
- 70,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 861,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −190,4 tis.
- Aktíva
- 7,62 mil.
- Vlastné imanie
- 2,22 mil.
- Daň z príjmu
- −33,8 tis.
- Zadlženosť
- 70,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,75 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −21,9 tis.
- Aktíva
- 7,95 mil.
- Vlastné imanie
- 2,41 mil.
- Daň z príjmu
- 44,5 tis.
- Zadlženosť
- 69,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,69 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 84,2 tis.
- Aktíva
- 9,42 mil.
- Vlastné imanie
- 2,43 mil.
- Daň z príjmu
- 12 tis.
- Zadlženosť
- 74,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,71 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 68 tis.
- Aktíva
- 10,67 mil.
- Vlastné imanie
- 2,35 mil.
- Daň z príjmu
- 86,1 tis.
- Zadlženosť
- 77,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2013–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).