Súhrn
- Vznik
- 31. 10. 20242 roky v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 73 930 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Business and Real Estate Marketing s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 56603592
- daňové identifikačné číslo
- 2122358161
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2122358161
- Sídlo
- Zupkova 717/12, 040 22 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Dargovských hrdinovokres Košice IIIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 10. 2024
- V registri
- 2 roky
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 60732/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 18159405
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 31. 10. 2024 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 31. 10. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 31. 10. 2024 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 31. 10. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 31. 10. 2024 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 31. 10. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 31. 10. 2024 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 31. 10. 2024 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 31. 10. 2024 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 31. 10. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 31. 10. 2024 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 31. 10. 2024 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 31. 10. 2024 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 31. 10. 2024 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 31. 10. 2024 | — |
| Vedenie účtovníctva | 31. 10. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2122358161 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 11. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2122358161 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 392 % na 37 932 € a zvýšila tržby o ▲968 % na 73,9 tisíc eur.
Tržby
73 930 €
▲ 968,2 %Výsledok hospodárenia
37 932 €
▲ 1 392,2 %Aktíva
84 859 €
▲ 850,4 %Vlastné imanie
45 474 €
▲ 502,9 %Zadlženosť
46,4 %
Hrubá marža
57,8 %
Čistá marža
51,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 6,9 tis. | 73,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,5 tis. | 37,9 tis. |
| Aktíva | 8,9 tis. | 84,9 tis. |
| Vlastné imanie | 7,5 tis. | 45,5 tis. |
| Daň z príjmu | 449 | 4,8 tis. |
| Zadlženosť | 15,5 % | 46,4 % |
2025
- Tržby
- 73,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37,9 tis.
- Aktíva
- 84,9 tis.
- Vlastné imanie
- 45,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 46,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,5 tis.
- Daň z príjmu
- 449
- Zadlženosť
- 15,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.