Súhrn
- Vznik
- 10. 10. 20242 roky v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 49 114 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ENERGY COMFORT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 56543743
- daňové identifikačné číslo
- 2122344323
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 660, 93016 Vydrany, Slovenská republika
- Územie
- Vydranyokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 10. 2024
- V registri
- 2 roky
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 57737/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 18105599
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení- elektrických | 10. 10. 2024 | — |
| Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení- elektrických | 10. 10. 2024 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 10. 10. 2024 | — |
| Fotografické služby | 10. 10. 2024 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod) | 10. 10. 2024 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 10. 10. 2024 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 10. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2122344323 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲104 % na 26 647 € a zvýšila tržby o ▲211 % na 49,1 tisíc eur.
Tržby
49 114 €
▲ 211,0 %Výsledok hospodárenia
26 647 €
▲ 104,1 %Aktíva
48 629 €
▲ 133,9 %Vlastné imanie
44 705 €
▲ 147,6 %Zadlženosť
8,1 %
Hrubá marža
60,3 %
Čistá marža
54,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 15,8 tis. | 49,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 13,1 tis. | 26,6 tis. |
| Aktíva | 20,8 tis. | 48,6 tis. |
| Vlastné imanie | 18,1 tis. | 44,7 tis. |
| Daň z príjmu | 2,3 tis. | 3 tis. |
| Zadlženosť | 13,1 % | 8,1 % |
2025
- Tržby
- 49,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26,6 tis.
- Aktíva
- 48,6 tis.
- Vlastné imanie
- 44,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 8,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 15,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,1 tis.
- Aktíva
- 20,8 tis.
- Vlastné imanie
- 18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 13,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.