Súhrn
- Vznik
- 26. 09. 20242 roky 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 177 361 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Vandstav s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 56532563
- daňové identifikačné číslo
- 2122336876
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2122336876
- Sídlo
- Marka Čulena 48/56, 91943 Cífer, Slovenská republika
- Územie
- Cíferokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 09. 2024
- V registri
- 2 roky 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 58650/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 18076193
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 09. 2024 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 26. 09. 2024 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 26. 09. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 26. 09. 2024 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 26. 09. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 26. 09. 2024 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 26. 09. 2024 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 09. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 26. 09. 2024 | — |
| Vedenie účtovníctva | 26. 09. 2024 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 09. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 26. 09. 2024 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 26. 09. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 09. 2024 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 26. 09. 2024 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 26. 09. 2024 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 26. 09. 2024 | — |
| Výroba krmív a kŕmnych zmesí | 26. 09. 2024 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 26. 09. 2024 | — |
| Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov | 26. 09. 2024 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 26. 09. 2024 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 26. 09. 2024 | — |
| Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok | 26. 09. 2024 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 26. 09. 2024 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 26. 09. 2024 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 26. 09. 2024 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 26. 09. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 26. 09. 2024 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 26. 09. 2024 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 26. 09. 2024 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 26. 09. 2024 | — |
| Verejné obstarávanie | 26. 09. 2024 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 26. 09. 2024 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 26. 09. 2024 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 26. 09. 2024 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 26. 09. 2024 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 26. 09. 2024 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 26. 09. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 26. 09. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 04. 10. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2122336876 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 05. 11. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2122336876 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2025 (rok porušenia 2025).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 30 706 € a zvýšila tržby z nuly na 177,4 tisíc eur.
Tržby
177 361 €
Výsledok hospodárenia
30 706 €
▲ 27 273,5 %Aktíva
121 203 €
▲ 2 324,1 %Vlastné imanie
35 706 €
▲ 630,6 %Zadlženosť
70,5 %
Hrubá marža
23,2 %
Čistá marža
17,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 09/2024 — 12/2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 0 | 177,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −113 | 30,7 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 121,2 tis. |
| Vlastné imanie | 4,9 tis. | 35,7 tis. |
| Daň z príjmu | 113 | 10,5 tis. |
| Zadlženosť | 2,3 % | 70,5 % |
2025
- Tržby
- 177,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,7 tis.
- Aktíva
- 121,2 tis.
- Vlastné imanie
- 35,7 tis.
- Daň z príjmu
- 10,5 tis.
- Zadlženosť
- 70,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
09/2024 — 12/2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −113
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 113
- Zadlženosť
- 2,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.