Súhrn
- Vznik
- 09. 07. 20242 roky 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 54 310 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EN TATRY, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 56297882
- daňové identifikačné číslo
- 2122288223
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2122288223
- Sídlo
- Sládkovičova 450/44, 05935 Batizovce, Slovenská republika
- Územie
- Batizovceokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 07. 2024
- V registri
- 2 roky 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 48214/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17882970
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených prenájmom | 09. 07. 2024 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 09. 07. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 09. 07. 2024 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 07. 2024 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 09. 07. 2024 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 09. 07. 2024 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 09. 07. 2024 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 09. 07. 2024 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 09. 07. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 09. 07. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 09. 07. 2024 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 09. 07. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 07. 2024 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 09. 07. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2122288223 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2026 |
| daňové identifikačné číslo | 2122288223 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 05. 10. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲29 % na 21 778 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 54,3 tisíc eur.
Tržby
54 310 €
▲ 12,6 %Výsledok hospodárenia
21 778 €
▲ 28,5 %Aktíva
49 448 €
▲ 95,4 %Vlastné imanie
43 723 €
▲ 99,2 %Zadlženosť
11,6 %
Hrubá marža
44,6 %
Čistá marža
40,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 07/2024 — 12/2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 48,2 tis. | 54,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 16,9 tis. | 21,8 tis. |
| Aktíva | 25,3 tis. | 49,4 tis. |
| Vlastné imanie | 21,9 tis. | 43,7 tis. |
| Daň z príjmu | 3 tis. | 2,4 tis. |
| Zadlženosť | 13,3 % | 11,6 % |
2025
- Tržby
- 54,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,8 tis.
- Aktíva
- 49,4 tis.
- Vlastné imanie
- 43,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 11,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
07/2024 — 12/2024
- Tržby
- 48,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,9 tis.
- Aktíva
- 25,3 tis.
- Vlastné imanie
- 21,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 13,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.