Súhrn
- Vznik
- 17. 04. 20242 roky 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 340 743 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Aport Mobile s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 56196199
- daňové identifikačné číslo
- 2122239207
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2122239207
- Sídlo
- Hrnčiarska 2180/34B, 09101 Stropkov, Slovenská republika
- Územie
- Stropkovokres StropkovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 04. 2024
- V registri
- 2 roky 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 48500/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17716195
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 17. 04. 2024 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 04. 2024 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 17. 04. 2024 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 17. 04. 2024 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 17. 04. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 17. 04. 2024 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 17. 04. 2024 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 17. 04. 2024 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 17. 04. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 17. 04. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 04. 2024 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 04. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy | 17. 04. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 17. 04. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2122239207 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 09. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2122239207 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 124 € a zvýšila tržby o ▲56 691 % na 340,7 tisíc eur.
Tržby
340 743 €
▲ 56 690,5 %Výsledok hospodárenia
4 124 €
▲ 2 599,4 %Aktíva
78 536 €
▲ 1 524,3 %Vlastné imanie
8 959 €
▲ 85,3 %Zadlženosť
88,6 %
Hrubá marža
1,8 %
Čistá marža
1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 600 | 340,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −165 | 4,1 tis. |
| Aktíva | 4,8 tis. | 78,5 tis. |
| Vlastné imanie | 4,8 tis. | 9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 88,6 % |
2025
- Tržby
- 340,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 78,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 88,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 600
- Výsledok hospodárenia
- −165
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.