prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PEBALUX, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 56096461aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 03. 20242 roky 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
9 600 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEBALUX, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
56096461
daňové identifikačné číslo
2122204700
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Exnárova 1, 040 22 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 03. 2024
V registri
2 roky 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 59057/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
17630552
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Mäsiarstvo01. 03. 2024—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 03. 2024—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 03. 2024—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 03. 2024—
Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov01. 03. 2024—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 03. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy01. 03. 2024—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 03. 2024—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby01. 03. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 03. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 03. 2024—
Čistiace a upratovacie služby01. 03. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave01. 03. 2024—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy01. 03. 2024—
Poskytovanie služieb osobného charakteru01. 03. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí01. 03. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2122204700: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122204700Obdobia daňových registráciíDIČ 2122204700: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122204700Obdobia daňových registráciíDIČ 2122204700: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122204700
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212220470010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼57 % na 806 € a zvýšila tržby o ▲125 % na 9,6 tisíc eur.

Tržby

9 600 €

▲ 124,8 %

Výsledok hospodárenia

806 €

▼ 57,2 %

Aktíva

12 803 €

▲ 353,2 %

Vlastné imanie

7 689 €

▲ 308,3 %

Zadlženosť

39,9 %

Hrubá marža

9,5 %

Čistá marža

8,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2024: tržby 4 270 €. 2025: tržby 9 600 €.10 tis.5 tis.04,3 tis.9,6 tis.20242025Tržby2024: tržby 4 270 €. 2025: tržby 9 600 €.10 tis.5 tis.04,3 tis.9,6 tis.20242025Tržby2024: tržby 4 270 €. 2025: tržby 9 600 €.10 tis.5 tis.04,3 tis.9,6 tis.20242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2025: výsledok hospodárenia 806 €.2 tis.1 tis.0+1,9 tis.+80620242025Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2025: výsledok hospodárenia 806 €.2 tis.1 tis.0+1,9 tis.+80620242025Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2025: výsledok hospodárenia 806 €.2 tis.1 tis.0+1,9 tis.+80620242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 2 825 €, vlastné imanie 1 883 €. 2025: aktíva 12 803 €, vlastné imanie 7 689 €.20 tis.10 tis.020242025Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 2 825 €, vlastné imanie 1 883 €. 2025: aktíva 12 803 €, vlastné imanie 7 689 €.20 tis.10 tis.020242025Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 2 825 €, vlastné imanie 1 883 €. 2025: aktíva 12 803 €, vlastné imanie 7 689 €.20 tis.10 tis.020242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 825 €. 2025: dlhodobý majetok 9 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 552 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 825 €. 2025: dlhodobý majetok 9 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 552 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 825 €. 2025: dlhodobý majetok 9 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 552 €.20 tis.10 tis.020242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 1 883 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 934 €. 2025: vlastné imanie 7 689 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 5 093 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 1 883 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 934 €. 2025: vlastné imanie 7 689 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 5 093 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 1 883 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 934 €. 2025: vlastné imanie 7 689 €, dlhodobé záväzky 21 €, krátkodobé záväzky 5 093 €.20 tis.10 tis.020242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2024: daň z príjmu 332 €. 2025: daň z príjmu 107 €.500250033210720242025Daň z príjmu2024: daň z príjmu 332 €. 2025: daň z príjmu 107 €.500250033210720242025Daň z príjmu2024: daň z príjmu 332 €. 2025: daň z príjmu 107 €.500250033210720242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,3 tis.9,6 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.806
Aktíva2,8 tis.12,8 tis.
Vlastné imanie1,9 tis.7,7 tis.
Daň z príjmu332107
Zadlženosť33,3 %39,9 %

2025

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
806
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
107
Zadlženosť
39,9 %

2024

Tržby
4,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
2,8 tis.
Vlastné imanie
1,9 tis.
Daň z príjmu
332
Zadlženosť
33,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API