prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

JUMP STREET 1 s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 56065574aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 02. 20242 roky 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
70 726 €02/2024 — 12/2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JUMP STREET 1 s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
56065574
daňové identifikačné číslo
2122173383
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 02. 2024
V registri
2 roky 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 55719/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
17576809
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 02. 2024—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby10. 02. 2024—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 02. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 02. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky10. 02. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy10. 02. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí10. 02. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 02. 2024—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 02. 2024—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 02. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave10. 02. 2024—
Čistiace a upratovacie služby10. 02. 2024—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov29. 03. 2024—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy29. 03. 2024—
Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov29. 03. 2024—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky29. 03. 2024—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla29. 03. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2122173383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122173383: od 11. 09. 2026 do 01. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2122173383IČ DPH SK2122173383Obdobia daňových registráciíDIČ 2122173383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122173383: od 11. 09. 2026 do 01. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2122173383IČ DPH SK2122173383Obdobia daňových registráciíDIČ 2122173383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122173383: od 11. 09. 2026 do 01. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2122173383IČ DPH SK2122173383
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212217338311. 09. 202601. 10. 202630. 09. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 02. 2024
daňové identifikačné číslo212217338310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 02/2024 — 12/2024 dosiahla výsledok hospodárenia −1 474 € a dosiahla tržby 70,7 tisíc eur.

Tržby

70 726 €

Výsledok hospodárenia

−1 474 €

Aktíva

52 475 €

Vlastné imanie

3 526 €

Zadlženosť

93,3 %

Hrubá marža

−2,1 %

Čistá marža

−2,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2024 — 12/2024: tržby 70 726 €.100 tis.50 tis.070,7 tis.02/2024 — 12/2024Tržby02/2024 — 12/2024: tržby 70 726 €.100 tis.50 tis.070,7 tis.02/2024 — 12/2024Tržby02/2024 — 12/2024: tržby 70 726 €.100 tis.50 tis.070,7 tis.02/2024 — 12/2024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2024 — 12/2024: výsledok hospodárenia −1 474 €.0−2 tis.−1,5 tis.02/2024 — 12/2024Výsledok hospodárenia02/2024 — 12/2024: výsledok hospodárenia −1 474 €.0−2 tis.−1,5 tis.02/2024 — 12/2024Výsledok hospodárenia02/2024 — 12/2024: výsledok hospodárenia −1 474 €.0−2 tis.−1,5 tis.02/2024 — 12/2024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2024 — 12/2024: aktíva 52 475 €, vlastné imanie 3 526 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024Aktíva a vlastné imanie02/2024 — 12/2024: aktíva 52 475 €, vlastné imanie 3 526 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024Aktíva a vlastné imanie02/2024 — 12/2024: aktíva 52 475 €, vlastné imanie 3 526 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2024 — 12/2024: dlhodobý majetok 25 083 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 671 €, finančné účty 3 721 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024Štruktúra aktív02/2024 — 12/2024: dlhodobý majetok 25 083 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 671 €, finančné účty 3 721 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024Štruktúra aktív02/2024 — 12/2024: dlhodobý majetok 25 083 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 671 €, finančné účty 3 721 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2024 — 12/2024: vlastné imanie 3 526 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 949 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024Štruktúra pasív02/2024 — 12/2024: vlastné imanie 3 526 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 949 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024Štruktúra pasív02/2024 — 12/2024: vlastné imanie 3 526 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 949 €.100 tis.50 tis.002/2024 — 12/2024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2024 — 12/2024: daň z príjmu 0 €.110002/2024 — 12/2024Daň z príjmu02/2024 — 12/2024: daň z príjmu 0 €.110002/2024 — 12/2024Daň z príjmu02/2024 — 12/2024: daň z príjmu 0 €.110002/2024 — 12/2024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2024 — 12/2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby70,7 tis.
Výsledok hospodárenia−1,5 tis.
Aktíva52,5 tis.
Vlastné imanie3,5 tis.
Daň z príjmu0
Zadlženosť93,3 %

02/2024 — 12/2024

Tržby
70,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
52,5 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API