prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Tomáš Giňa s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 56031220aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 01. 20242 roky 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 01. 10. 2026
Tržby
197 022 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Tomáš Giňa s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
56031220
daňové identifikačné číslo
2122164385
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2122164385
Sídlo
381, 082 63 Jarovnice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 01. 2024
V registri
2 roky 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 47304/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
17510934
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 01. 2024—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby30. 01. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy30. 01. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla30. 01. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave30. 01. 2024—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov30. 01. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky30. 01. 2024—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom30. 01. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí30. 01. 2024—
Čistiace a upratovacie služby30. 01. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov30. 01. 2024—
Vedenie účtovníctva30. 01. 2024—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien30. 01. 2024—
Prípravné práce k realizácii stavby30. 01. 2024—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov30. 01. 2024—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy22. 04. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2122164385: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122164385: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122164385IČ DPH SK2122164385Obdobia daňových registráciíDIČ 2122164385: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122164385: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122164385IČ DPH SK2122164385Obdobia daňových registráciíDIČ 2122164385: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122164385: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122164385IČ DPH SK2122164385
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212216438511. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 09. 2024
daňové identifikačné číslo212216438510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 06. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 06. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 06. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 06. 10. 2026 otvorený07. 11. 2026
Union zdravotná poisťovňaod 01. 10. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 06. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲841 % na 77 365 € a znížila tržby o ▼4 % na 197 tisíc eur.

Tržby

197 022 €

▼ 3,7 %

Výsledok hospodárenia

77 365 €

▲ 840,7 %

Aktíva

193 732 €

▲ 591,4 %

Vlastné imanie

90 588 €

▲ 585,0 %

Zadlženosť

53,2 %

Hrubá marža

49,7 %

Čistá marža

39,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2024: tržby 204 521 €. 2025: tržby 197 022 €.250 tis.125 tis.0204,5 tis.197 tis.20242025Tržby2024: tržby 204 521 €. 2025: tržby 197 022 €.250 tis.125 tis.0204,5 tis.197 tis.20242025Tržby2024: tržby 204 521 €. 2025: tržby 197 022 €.250 tis.125 tis.0204,5 tis.197 tis.20242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 8 224 €. 2025: výsledok hospodárenia 77 365 €.100 tis.50 tis.0+8,2 tis.+77,4 tis.20242025Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 8 224 €. 2025: výsledok hospodárenia 77 365 €.100 tis.50 tis.0+8,2 tis.+77,4 tis.20242025Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 8 224 €. 2025: výsledok hospodárenia 77 365 €.100 tis.50 tis.0+8,2 tis.+77,4 tis.20242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 28 022 €, vlastné imanie 13 224 €. 2025: aktíva 193 732 €, vlastné imanie 90 588 €.200 tis.100 tis.020242025Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 28 022 €, vlastné imanie 13 224 €. 2025: aktíva 193 732 €, vlastné imanie 90 588 €.200 tis.100 tis.020242025Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 28 022 €, vlastné imanie 13 224 €. 2025: aktíva 193 732 €, vlastné imanie 90 588 €.200 tis.100 tis.020242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 816 €, finančné účty 14 206 €. 2025: dlhodobý majetok 55 541 €, zásoby 5 329 €, pohľadávky 47 000 €, finančné účty 85 862 €.200 tis.100 tis.020242025Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 816 €, finančné účty 14 206 €. 2025: dlhodobý majetok 55 541 €, zásoby 5 329 €, pohľadávky 47 000 €, finančné účty 85 862 €.200 tis.100 tis.020242025Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 816 €, finančné účty 14 206 €. 2025: dlhodobý majetok 55 541 €, zásoby 5 329 €, pohľadávky 47 000 €, finančné účty 85 862 €.200 tis.100 tis.020242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 13 224 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 798 €. 2025: vlastné imanie 90 588 €, dlhodobé záväzky 81 334 €, krátkodobé záväzky 21 810 €.200 tis.100 tis.020242025Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 13 224 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 798 €. 2025: vlastné imanie 90 588 €, dlhodobé záväzky 81 334 €, krátkodobé záväzky 21 810 €.200 tis.100 tis.020242025Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 13 224 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 798 €. 2025: vlastné imanie 90 588 €, dlhodobé záväzky 81 334 €, krátkodobé záväzky 21 810 €.200 tis.100 tis.020242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2024: daň z príjmu 2 186 €. 2025: daň z príjmu 20 589 €.25 tis.12,5 tis.02,2 tis.20,6 tis.20242025Daň z príjmu2024: daň z príjmu 2 186 €. 2025: daň z príjmu 20 589 €.25 tis.12,5 tis.02,2 tis.20,6 tis.20242025Daň z príjmu2024: daň z príjmu 2 186 €. 2025: daň z príjmu 20 589 €.25 tis.12,5 tis.02,2 tis.20,6 tis.20242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby204,5 tis.197 tis.
Výsledok hospodárenia8,2 tis.77,4 tis.
Aktíva28 tis.193,7 tis.
Vlastné imanie13,2 tis.90,6 tis.
Daň z príjmu2,2 tis.20,6 tis.
Zadlženosť52,8 %53,2 %

2025

Tržby
197 tis.
Výsledok hospodárenia
77,4 tis.
Aktíva
193,7 tis.
Vlastné imanie
90,6 tis.
Daň z príjmu
20,6 tis.
Zadlženosť
53,2 %

2024

Tržby
204,5 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
28 tis.
Vlastné imanie
13,2 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
52,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API