prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

M & M viac, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 56019394aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 02. 20242 roky 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
60 419 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M & M viac, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
56019394
daňové identifikačné číslo
2122179059
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2122179059
Sídlo
Rudina 463, 02331 Rudina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 02. 2024
V registri
2 roky 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 84348/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
17594564
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby16. 02. 2024—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 02. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 02. 2024—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť16. 02. 2024—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 02. 2024—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt16. 02. 2024—
Faktoring a forfaiting16. 02. 2024—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom16. 02. 2024—
Vedenie účtovníctva16. 02. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 02. 2024—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí16. 02. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy16. 02. 2024—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu16. 02. 2024—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 02. 2024—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 02. 2024—
Čistiace a upratovacie služby16. 02. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave16. 02. 2024—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom16. 02. 2024—
Poskytovanie služieb osobného charakteru16. 02. 2024—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 02. 2024—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 02. 2024—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 02. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2122179059: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122179059: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122179059IČ DPH SK2122179059Obdobia daňových registráciíDIČ 2122179059: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122179059: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122179059IČ DPH SK2122179059Obdobia daňových registráciíDIČ 2122179059: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122179059: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122179059IČ DPH SK2122179059
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212217905911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2026
daňové identifikačné číslo212217905910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 550 % na 8 724 € a zvýšila tržby o ▲308 % na 60,4 tisíc eur.

Tržby

60 419 €

▲ 307,5 %

Výsledok hospodárenia

8 724 €

▲ 3 550,2 %

Aktíva

15 172 €

▲ 150,7 %

Vlastné imanie

13 963 €

▲ 166,5 %

Zadlženosť

8,0 %

Hrubá marža

16,0 %

Čistá marža

14,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2024: tržby 14 825 €. 2025: tržby 60 419 €.100 tis.50 tis.014,8 tis.60,4 tis.20242025Tržby2024: tržby 14 825 €. 2025: tržby 60 419 €.100 tis.50 tis.014,8 tis.60,4 tis.20242025Tržby2024: tržby 14 825 €. 2025: tržby 60 419 €.100 tis.50 tis.014,8 tis.60,4 tis.20242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 239 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 724 €.10 tis.5 tis.0+239+8,7 tis.20242025Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 239 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 724 €.10 tis.5 tis.0+239+8,7 tis.20242025Výsledok hospodárenia2024: výsledok hospodárenia 239 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 724 €.10 tis.5 tis.0+239+8,7 tis.20242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 6 052 €, vlastné imanie 5 239 €. 2025: aktíva 15 172 €, vlastné imanie 13 963 €.20 tis.10 tis.020242025Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 6 052 €, vlastné imanie 5 239 €. 2025: aktíva 15 172 €, vlastné imanie 13 963 €.20 tis.10 tis.020242025Aktíva a vlastné imanie2024: aktíva 6 052 €, vlastné imanie 5 239 €. 2025: aktíva 15 172 €, vlastné imanie 13 963 €.20 tis.10 tis.020242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 354 €, finančné účty 4 698 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 059 €, finančné účty 14 113 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 354 €, finančné účty 4 698 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 059 €, finančné účty 14 113 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra aktív2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 354 €, finančné účty 4 698 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 059 €, finančné účty 14 113 €.20 tis.10 tis.020242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 5 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 813 €. 2025: vlastné imanie 13 963 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 209 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 5 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 813 €. 2025: vlastné imanie 13 963 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 209 €.20 tis.10 tis.020242025Štruktúra pasív2024: vlastné imanie 5 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 813 €. 2025: vlastné imanie 13 963 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 209 €.20 tis.10 tis.020242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2024: daň z príjmu 56 €. 2025: daň z príjmu 970 €.1 tis.50005697020242025Daň z príjmu2024: daň z príjmu 56 €. 2025: daň z príjmu 970 €.1 tis.50005697020242025Daň z príjmu2024: daň z príjmu 56 €. 2025: daň z príjmu 970 €.1 tis.50005697020242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,8 tis.60,4 tis.
Výsledok hospodárenia2398,7 tis.
Aktíva6,1 tis.15,2 tis.
Vlastné imanie5,2 tis.14 tis.
Daň z príjmu56970
Zadlženosť13,4 %8,0 %

2025

Tržby
60,4 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
15,2 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
970
Zadlženosť
8,0 %

2024

Tržby
14,8 tis.
Výsledok hospodárenia
239
Aktíva
6,1 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
56
Zadlženosť
13,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API