Súhrn
- Vznik
- 22. 12. 20232 roky 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 660 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HORVÁTH TRANSPORT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55942253
- daňové identifikačné číslo
- 2122139217
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 43, 93005 Gabčíkovo, Slovenská republika
- Územie
- Gabčíkovookres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 12. 2023
- V registri
- 2 roky 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 55710/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17459390
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 22. 12. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 22. 12. 2023 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 22. 12. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 22. 12. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 22. 12. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 22. 12. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 22. 12. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 22. 12. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2122139217 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲46 % na 3 205 € a znížila tržby o ▼79 % na 3,7 tisíc eur.
Tržby
3 660 €
▼ 78,6 %Výsledok hospodárenia
3 205 €
▲ 46,0 %Aktíva
19 756 €
▲ 11,8 %Vlastné imanie
19 400 €
▲ 19,8 %Zadlženosť
1,8 %
Hrubá marža
97,3 %
Čistá marža
87,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 17,1 tis. | 3,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 2,2 tis. | 3,2 tis. |
| Aktíva | 14 tis. | 17,7 tis. | 19,8 tis. |
| Vlastné imanie | 14 tis. | 16,2 tis. | 19,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 387 | 356 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 8,3 % | 1,8 % |
2025
- Tržby
- 3,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 19,8 tis.
- Vlastné imanie
- 19,4 tis.
- Daň z príjmu
- 356
- Zadlženosť
- 1,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 17,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 17,7 tis.
- Vlastné imanie
- 16,2 tis.
- Daň z príjmu
- 387
- Zadlženosť
- 8,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2023 — 12/2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 14 tis.
- Vlastné imanie
- 14 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.