Súhrn
- Vznik
- 03. 01. 20242 roky 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 335 666 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- P-Z building, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55941168
- daňové identifikačné číslo
- 2122146257
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2122146257
- Sídlo
- Dolná Tižina 466, 013 04 Dolná Tižina, Slovenská republika
- Územie
- Dolná Tižinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 01. 2024
- V registri
- 2 roky 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 83936/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17472569
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 01. 2024 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 01. 2024 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 03. 01. 2024 | — |
| inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 03. 01. 2024 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 03. 01. 2024 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 03. 01. 2024 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 03. 01. 2024 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 03. 01. 2024 | — |
| skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 03. 01. 2024 | — |
| výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 03. 01. 2024 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 03. 01. 2024 | — |
| služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 03. 01. 2024 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 03. 01. 2024 | — |
| reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 01. 2024 | — |
| mimoškolská vzdelávacia činnosť | 03. 01. 2024 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 03. 01. 2024 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 03. 01. 2024 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 01. 2024 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 03. 01. 2024 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 03. 01. 2024 | — |
| prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 03. 01. 2024 | — |
| oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 03. 01. 2024 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru | 03. 01. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2122146257 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2122146257 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼15 % na 7 216 € a zvýšila tržby o ▲150 % na 335,7 tisíc eur.
Tržby
335 666 €
▲ 150,3 %Výsledok hospodárenia
7 216 €
▼ 15,0 %Aktíva
115 402 €
▼ 42,1 %Vlastné imanie
20 703 €
▲ 53,5 %Zadlženosť
82,1 %
Hrubá marža
2,7 %
Čistá marža
2,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 134,1 tis. | 335,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,5 tis. | 7,2 tis. |
| Aktíva | 199,5 tis. | 115,4 tis. |
| Vlastné imanie | 13,5 tis. | 20,7 tis. |
| Daň z príjmu | 2,3 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 93,2 % | 82,1 % |
2025
- Tržby
- 335,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,2 tis.
- Aktíva
- 115,4 tis.
- Vlastné imanie
- 20,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 134,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,5 tis.
- Aktíva
- 199,5 tis.
- Vlastné imanie
- 13,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 93,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).