Súhrn
- Vznik
- 18. 08. 20233 roky 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 1 308 356 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Hajad s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55674046
- daňové identifikačné číslo
- 2122054473
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2122054473
- Sídlo
- Gagarinova 647/20, 96223 Očová, Slovenská republika
- Územie
- Očováokres ZvolenBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 08. 2023
- V registri
- 3 roky 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 47146/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17244405
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta | 18. 08. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 18. 08. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 18. 08. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 08. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 08. 2023 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 18. 08. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 18. 08. 2023 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 18. 08. 2023 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 15. 02. 2024 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia | 15. 02. 2024 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 15. 02. 2024 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 15. 02. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 15. 02. 2024 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 15. 02. 2024 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 15. 02. 2024 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 15. 02. 2024 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 15. 02. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 15. 02. 2024 | — |
| Vedenie účtovníctva | 15. 02. 2024 | — |
| Faktoring a forfaiting | 15. 02. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 15. 02. 2024 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 15. 02. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 15. 02. 2024 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 15. 02. 2024 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 15. 02. 2024 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 15. 02. 2024 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 15. 02. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 15. 02. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2122054473 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2122054473 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Pohľadávky štátu | 16. 09. 2026 – 20. 10. 2026 ukončené | 19. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
Pohľadávky štátu
- 16. 09. 2026 – 20. 10. 2026 ukončené
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲103 % na 201 474 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 1,31 mil. €.
Tržby
1 308 356 €
▲ 19,1 %Výsledok hospodárenia
201 474 €
▲ 103,1 %Aktíva
475 791 €
▲ 28,4 %Vlastné imanie
328 701 €
▲ 158,4 %Zadlženosť
30,9 %
Hrubá marža
19,5 %
Čistá marža
15,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 08/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 240,9 tis. | 1,1 mil. | 1,31 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 23 tis. | 99,2 tis. | 201,5 tis. |
| Aktíva | 84,1 tis. | 370,7 tis. | 475,8 tis. |
| Vlastné imanie | 28 tis. | 127,2 tis. | 328,7 tis. |
| Daň z príjmu | 6,1 tis. | 27,5 tis. | 53,7 tis. |
| Zadlženosť | 66,7 % | 65,7 % | 30,9 % |
2025
- Tržby
- 1,31 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 201,5 tis.
- Aktíva
- 475,8 tis.
- Vlastné imanie
- 328,7 tis.
- Daň z príjmu
- 53,7 tis.
- Zadlženosť
- 30,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 99,2 tis.
- Aktíva
- 370,7 tis.
- Vlastné imanie
- 127,2 tis.
- Daň z príjmu
- 27,5 tis.
- Zadlženosť
- 65,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
08/2023 — 12/2023
- Tržby
- 240,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23 tis.
- Aktíva
- 84,1 tis.
- Vlastné imanie
- 28 tis.
- Daň z príjmu
- 6,1 tis.
- Zadlženosť
- 66,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.