Súhrn
- Vznik
- 12. 08. 20233 roky 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 859 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- T&P Company s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55669344
- daňové identifikačné číslo
- 2122051547
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Veterná ulica 835/3, 05342 Krompachy, Slovenská republika
- Územie
- Krompachyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 08. 2023
- V registri
- 3 roky 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 57472/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17231696
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Pánsky kaderník - holič | 12. 08. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 12. 08. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 12. 08. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 12. 08. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 12. 08. 2023 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 08. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 12. 08. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 12. 08. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 12. 08. 2023 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 12. 08. 2023 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 12. 08. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 08. 2023 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 12. 08. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 12. 08. 2023 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 12. 08. 2023 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 12. 08. 2023 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 12. 08. 2023 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 12. 08. 2023 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 17. 06. 2026 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 17. 06. 2026 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 06. 2026 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 06. 2026 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 17. 06. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2122051547 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 23. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −9 058 € a zvýšila tržby z nuly na 859 €.
Tržby
859 €
Výsledok hospodárenia
−9 058 €
▼ 508,3 %Aktíva
836 €
▲ 180,5 %Vlastné imanie
−10 546 €
▼ 608,3 %Zadlženosť
1 361,5 %
Hrubá marža
−1 054,5 %
Čistá marža
−1 054,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 08/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 0 | 859 |
| Výsledok hospodárenia | −1,5 tis. | −9,1 tis. |
| Aktíva | 298 | 836 |
| Vlastné imanie | −1,5 tis. | −10,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 599,7 % | 1 361,5 % |
2024
- Tržby
- 859
- Výsledok hospodárenia
- −9,1 tis.
- Aktíva
- 836
- Vlastné imanie
- −10,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 361,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
08/2023 — 12/2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 298
- Vlastné imanie
- −1,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 599,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.