Súhrn
- Vznik
- 10. 08. 20233 roky 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 44 131 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGRO-FRÖHLICH s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55643051
- daňové identifikačné číslo
- 2122051415
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2122051415
- Sídlo
- Nová 195/7, 90042 Dunajská Lužná, Slovenská republika
- Územie
- Dunajská Lužnáokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 08. 2023
- V registri
- 3 roky 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 171569/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17226406
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 10. 08. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 08. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 10. 08. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 10. 08. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 17. 02. 2024 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 17. 02. 2024 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 17. 02. 2024 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 17. 02. 2024 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 02. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 02. 2024 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 17. 02. 2024 | — |
| Výroba krmív a kŕmnych zmesí | 17. 02. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 17. 02. 2024 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 17. 02. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2122051415 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2122051415 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −26 375 € a znížila tržby o ▼15 % na 44,1 tisíc eur.
Tržby
44 131 €
▼ 14,6 %Výsledok hospodárenia
−26 375 €
▼ 544,1 %Aktíva
213 237 €
▲ 138,0 %Vlastné imanie
−15 986 €
▼ 253,9 %Zadlženosť
107,5 %
Hrubá marža
−57,6 %
Čistá marža
−59,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 08/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 51,7 tis. | 44,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | −550 | 5,9 tis. | −26,4 tis. |
| Aktíva | 0 | 5 tis. | 89,6 tis. | 213,2 tis. |
| Vlastné imanie | 0 | 4,5 tis. | 10,4 tis. | −16 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1 tis. | 960 |
| Zadlženosť | — | 10,2 % | 88,4 % | 107,5 % |
2025
- Tržby
- 44,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,4 tis.
- Aktíva
- 213,2 tis.
- Vlastné imanie
- −16 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 107,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 51,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 89,6 tis.
- Vlastné imanie
- 10,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 88,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
08/2023 — 12/2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −550
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.