Súhrn
- Vznik
- 28. 07. 20233 roky 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 33 475 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PIZZA33 SLOVENSKO s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55636870
- daňové identifikačné číslo
- 2122041405
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pod Agátmi 478/21, 951 01 Štitáre, Slovenská republika
- Územie
- Štitáreokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 07. 2023
- V registri
- 3 roky 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 60992/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17191537
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 28. 07. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 28. 07. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 07. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 28. 07. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 28. 07. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 28. 07. 2023 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 07. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy | 28. 07. 2023 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 28. 07. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 28. 07. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 28. 07. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 07. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2122041405 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲409 % na 15 534 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 33,5 tisíc eur.
Tržby
33 475 €
▲ 4,4 %Výsledok hospodárenia
15 534 €
▲ 409,0 %Aktíva
24 726 €
▲ 195,5 %Vlastné imanie
22 797 €
▲ 213,9 %Zadlženosť
7,8 %
Hrubá marža
51,3 %
Čistá marža
46,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,6 tis. | 32,1 tis. | 33,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −789 | 3,1 tis. | 15,5 tis. |
| Aktíva | 4,5 tis. | 8,4 tis. | 24,7 tis. |
| Vlastné imanie | 4,2 tis. | 7,3 tis. | 22,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 505 | 1,6 tis. |
| Zadlženosť | 6,7 % | 13,2 % | 7,8 % |
2025
- Tržby
- 33,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,5 tis.
- Aktíva
- 24,7 tis.
- Vlastné imanie
- 22,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 7,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 32,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 8,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 505
- Zadlženosť
- 13,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −789
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 6,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.