prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PECHA-STAVING, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 55608884aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 07. 20233 roky 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
42 409 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PECHA-STAVING, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
55608884
daňové identifikačné číslo
2122036092
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2122036092
Sídlo
SNP 206/142, 059 16 Hranovnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 07. 2023
V registri
3 roky 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 46262/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
17171919
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby21. 07. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 07. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 07. 2023—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov21. 07. 2023—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom21. 07. 2023—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy21. 07. 2023—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov21. 07. 2023—
Čistiace a upratovacie služby21. 07. 2023—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 07. 2023—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby21. 07. 2023—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo21. 07. 2023—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 07. 2023—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 07. 2023—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave21. 07. 2023—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy21. 07. 2023—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 07. 2023—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí21. 07. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2122036092: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122036092: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122036092IČ DPH SK2122036092Obdobia daňových registráciíDIČ 2122036092: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122036092: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122036092IČ DPH SK2122036092Obdobia daňových registráciíDIČ 2122036092: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2122036092: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2122036092IČ DPH SK2122036092
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212203609211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 04. 09. 2025
daňové identifikačné číslo212203609210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼6 % na 6 218 € a znížila tržby o ▼70 % na 42,4 tisíc eur.

Tržby

42 409 €

▼ 70,4 %

Výsledok hospodárenia

6 218 €

▼ 5,7 %

Aktíva

21 905 €

▼ 66,8 %

Vlastné imanie

21 214 €

▲ 41,5 %

Zadlženosť

3,2 %

Hrubá marža

16,3 %

Čistá marža

14,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2023: tržby 25 623 €. 2024: tržby 143 080 €. 2025: tržby 42 409 €.200 tis.100 tis.025,6 tis.143,1 tis.42,4 tis.202320242025Tržby2023: tržby 25 623 €. 2024: tržby 143 080 €. 2025: tržby 42 409 €.200 tis.100 tis.025,6 tis.143,1 tis.42,4 tis.202320242025Tržby2023: tržby 25 623 €. 2024: tržby 143 080 €. 2025: tržby 42 409 €.200 tis.100 tis.025,6 tis.42,4 tis.20232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2023: výsledok hospodárenia 3 403 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 592 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 218 €.10 tis.5 tis.0+3,4 tis.+6,6 tis.+6,2 tis.202320242025Výsledok hospodárenia2023: výsledok hospodárenia 3 403 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 592 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 218 €.10 tis.5 tis.0+3,4 tis.+6,6 tis.+6,2 tis.202320242025Výsledok hospodárenia2023: výsledok hospodárenia 3 403 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 592 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 218 €.10 tis.5 tis.0+3,4 tis.+6,6 tis.+6,2 tis.202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2023: aktíva 9 003 €, vlastné imanie 8 403 €. 2024: aktíva 65 927 €, vlastné imanie 14 995 €. 2025: aktíva 21 905 €, vlastné imanie 21 214 €.100 tis.50 tis.0202320242025Aktíva a vlastné imanie2023: aktíva 9 003 €, vlastné imanie 8 403 €. 2024: aktíva 65 927 €, vlastné imanie 14 995 €. 2025: aktíva 21 905 €, vlastné imanie 21 214 €.100 tis.50 tis.0202320242025Aktíva a vlastné imanie2023: aktíva 9 003 €, vlastné imanie 8 403 €. 2024: aktíva 65 927 €, vlastné imanie 14 995 €. 2025: aktíva 21 905 €, vlastné imanie 21 214 €.100 tis.50 tis.0202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 003 €. 2024: dlhodobý majetok 16 799 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 610 €, finančné účty 8 518 €. 2025: dlhodobý majetok 16 779 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 126 €.100 tis.50 tis.0202320242025Štruktúra aktív2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 003 €. 2024: dlhodobý majetok 16 799 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 610 €, finančné účty 8 518 €. 2025: dlhodobý majetok 16 779 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 126 €.100 tis.50 tis.0202320242025Štruktúra aktív2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 003 €. 2024: dlhodobý majetok 16 799 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 610 €, finančné účty 8 518 €. 2025: dlhodobý majetok 16 779 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 126 €.100 tis.50 tis.0202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2023: vlastné imanie 8 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 600 €. 2024: vlastné imanie 14 995 €, dlhodobé záväzky 15 611 €, krátkodobé záväzky 35 321 €. 2025: vlastné imanie 21 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 691 €.100 tis.50 tis.0202320242025Štruktúra pasív2023: vlastné imanie 8 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 600 €. 2024: vlastné imanie 14 995 €, dlhodobé záväzky 15 611 €, krátkodobé záväzky 35 321 €. 2025: vlastné imanie 21 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 691 €.100 tis.50 tis.0202320242025Štruktúra pasív2023: vlastné imanie 8 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 600 €. 2024: vlastné imanie 14 995 €, dlhodobé záväzky 15 611 €, krátkodobé záväzky 35 321 €. 2025: vlastné imanie 21 214 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 691 €.100 tis.50 tis.0202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2023: daň z príjmu 600 €. 2024: daň z príjmu 2 055 €. 2025: daň z príjmu 691 €.2,5 tis.1,3 tis.06002,1 tis.691202320242025Daň z príjmu2023: daň z príjmu 600 €. 2024: daň z príjmu 2 055 €. 2025: daň z príjmu 691 €.2,5 tis.1,3 tis.06002,1 tis.691202320242025Daň z príjmu2023: daň z príjmu 600 €. 2024: daň z príjmu 2 055 €. 2025: daň z príjmu 691 €.2,5 tis.1,3 tis.06002,1 tis.691202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby25,6 tis.143,1 tis.42,4 tis.
Výsledok hospodárenia3,4 tis.6,6 tis.6,2 tis.
Aktíva9 tis.65,9 tis.21,9 tis.
Vlastné imanie8,4 tis.15 tis.21,2 tis.
Daň z príjmu6002,1 tis.691
Zadlženosť6,7 %77,3 %3,2 %

2025

Tržby
42,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
21,9 tis.
Vlastné imanie
21,2 tis.
Daň z príjmu
691
Zadlženosť
3,2 %

2024

Tržby
143,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
65,9 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
77,3 %

2023

Tržby
25,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
9 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
600
Zadlženosť
6,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API