Súhrn
- Vznik
- 23. 05. 20233 roky 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 63 741 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MajoSTAVBY s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55468179
- daňové identifikačné číslo
- 2121996492
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121996492
- Sídlo
- Pôtor 109, 99103 Pôtor, Slovenská republika
- Územie
- Pôtorokres Veľký KrtíšBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 05. 2023
- V registri
- 3 roky 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 46474/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 17016204
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 05. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 05. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 05. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 23. 05. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 05. 2023 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 23. 05. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 23. 05. 2023 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 23. 05. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 23. 05. 2023 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 23. 05. 2023 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 23. 05. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 23. 05. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 23. 05. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 05. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121996492 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 03. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2121996492 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −4 124 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 63,7 tisíc eur.
Tržby
63 741 €
▲ 25,4 %Výsledok hospodárenia
−4 124 €
▼ 217,0 %Aktíva
101 705 €
▲ 202,3 %Vlastné imanie
6 727 €
▼ 38,0 %Zadlženosť
93,4 %
Hrubá marža
−5,0 %
Čistá marža
−6,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 42,1 tis. | 50,8 tis. | 63,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,3 tis. | 3,5 tis. | −4,1 tis. |
| Aktíva | 17,9 tis. | 33,6 tis. | 101,7 tis. |
| Vlastné imanie | 7,3 tis. | 10,9 tis. | 6,7 tis. |
| Daň z príjmu | 411 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 59,2 % | 67,7 % | 93,4 % |
2025
- Tržby
- 63,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,1 tis.
- Aktíva
- 101,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 50,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 33,6 tis.
- Vlastné imanie
- 10,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 67,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 42,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 17,9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 411
- Zadlženosť
- 59,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.