Súhrn
- Vznik
- 13. 05. 20233 roky 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 31 500 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HD Servis Group, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55442498
- daňové identifikačné číslo
- 2121988803
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121988803
- Sídlo
- Kúpeľná 606/7, 92901 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
- Územie
- Veľké Dvorníkyokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 05. 2023
- V registri
- 3 roky 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 54128/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16994979
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 13. 05. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 13. 05. 2023 | — |
| Faktoring a forfaiting | 13. 05. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s pokytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 05. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 13. 05. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 05. 2023 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 13. 05. 2023 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 13. 05. 2023 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 13. 05. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 05. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 13. 05. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 13. 05. 2023 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 13. 05. 2023 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, súvenrov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarského náradia | 13. 05. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 05. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii interiérov a exteriérov | 13. 05. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121988803 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121988803 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2025 (rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 045 € a znížila tržby o ▼27 % na 31,5 tisíc eur.
Tržby
31 500 €
▼ 27,4 %Výsledok hospodárenia
2 045 €
▲ 129,0 %Aktíva
26 450 €
▲ 16,4 %Vlastné imanie
6 696 €
▲ 44,0 %Zadlženosť
74,7 %
Hrubá marža
7,6 %
Čistá marža
6,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 213 tis. | 43,4 tis. | 31,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,7 tis. | −7,1 tis. | 2 tis. |
| Aktíva | 54,4 tis. | 22,7 tis. | 26,4 tis. |
| Vlastné imanie | 11,7 tis. | 4,7 tis. | 6,7 tis. |
| Daň z príjmu | 1,9 tis. | 960 | 344 |
| Zadlženosť | 78,5 % | 79,5 % | 74,7 % |
2025
- Tržby
- 31,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 26,4 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 344
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 43,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 22,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 79,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 213 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,7 tis.
- Aktíva
- 54,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 78,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.