prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PBH-Stav s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 55397531zaniknutý 03. 07. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 04. 20233 roky 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
271 313 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PBH-Stav s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
55397531
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
V Potokoch 77, 013 02 Gbeľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 04. 2023
Zánik
03. 07. 2026
V registri
3 roky 2 mesiace
Stav
zaniknutý 03. 07. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 81944/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16960430

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −46 069 € a znížila tržby o ▼18 % na 271,3 tisíc eur.

Tržby

271 313 €

▼ 18,1 %

Výsledok hospodárenia

−46 069 €

▼ 12 417,9 %

Aktíva

96 240 €

▼ 6,3 %

Vlastné imanie

−40 695 €

▼ 857,3 %

Zadlženosť

142,3 %

Hrubá marža

−16,3 %

Čistá marža

−17,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2023 — 12/2023: tržby 331 073 €. 2024: tržby 271 313 €.500 tis.250 tis.0331,1 tis.271,3 tis.04/2023 — 12/20232024Tržby04/2023 — 12/2023: tržby 331 073 €. 2024: tržby 271 313 €.500 tis.250 tis.0331,1 tis.271,3 tis.04/2023 — 12/20232024Tržby04/2023 — 12/2023: tržby 331 073 €. 2024: tržby 271 313 €.500 tis.250 tis.0271,3 tis.2024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia 374 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 069 €.5000−50 tis.+374−46,1 tis.04/2023 — 12/20232024Výsledok hospodárenia04/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia 374 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 069 €.5000−50 tis.+374−46,1 tis.04/2023 — 12/20232024Výsledok hospodárenia04/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia 374 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 069 €.5000−50 tis.−46,1 tis.2024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2023 — 12/2023: aktíva 102 705 €, vlastné imanie 5 374 €. 2024: aktíva 96 240 €, vlastné imanie −40 695 €.200 tis.0−50 tis.04/2023 — 12/20232024Aktíva a vlastné imanie04/2023 — 12/2023: aktíva 102 705 €, vlastné imanie 5 374 €. 2024: aktíva 96 240 €, vlastné imanie −40 695 €.200 tis.0−50 tis.04/2023 — 12/20232024Aktíva a vlastné imanie04/2023 — 12/2023: aktíva 102 705 €, vlastné imanie 5 374 €. 2024: aktíva 96 240 €, vlastné imanie −40 695 €.200 tis.0−50 tis.2024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 25 355 €, zásoby 23 691 €, pohľadávky 27 921 €, finančné účty 25 738 €. 2024: dlhodobý majetok 18 440 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 817 €, finančné účty 42 983 €.200 tis.100 tis.004/2023 — 12/20232024Štruktúra aktív04/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 25 355 €, zásoby 23 691 €, pohľadávky 27 921 €, finančné účty 25 738 €. 2024: dlhodobý majetok 18 440 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 817 €, finančné účty 42 983 €.200 tis.100 tis.004/2023 — 12/20232024Štruktúra aktív04/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 25 355 €, zásoby 23 691 €, pohľadávky 27 921 €, finančné účty 25 738 €. 2024: dlhodobý majetok 18 440 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 817 €, finančné účty 42 983 €.200 tis.100 tis.02024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2023 — 12/2023: vlastné imanie 5 374 €, dlhodobé záväzky 25 768 €, krátkodobé záväzky 71 563 €. 2024: vlastné imanie −40 695 €, dlhodobé záväzky 23 087 €, krátkodobé záväzky 113 848 €.200 tis.0−50 tis.04/2023 — 12/20232024Štruktúra pasív04/2023 — 12/2023: vlastné imanie 5 374 €, dlhodobé záväzky 25 768 €, krátkodobé záväzky 71 563 €. 2024: vlastné imanie −40 695 €, dlhodobé záväzky 23 087 €, krátkodobé záväzky 113 848 €.200 tis.0−50 tis.04/2023 — 12/20232024Štruktúra pasív04/2023 — 12/2023: vlastné imanie 5 374 €, dlhodobé záväzky 25 768 €, krátkodobé záväzky 71 563 €. 2024: vlastné imanie −40 695 €, dlhodobé záväzky 23 087 €, krátkodobé záväzky 113 848 €.200 tis.0−50 tis.2024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2023 — 12/2023: daň z príjmu 3 628 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.03,6 tis.1,9 tis.04/2023 — 12/20232024Daň z príjmu04/2023 — 12/2023: daň z príjmu 3 628 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.03,6 tis.1,9 tis.04/2023 — 12/20232024Daň z príjmu04/2023 — 12/2023: daň z príjmu 3 628 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.01,9 tis.2024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby331,1 tis.271,3 tis.
Výsledok hospodárenia374−46,1 tis.
Aktíva102,7 tis.96,2 tis.
Vlastné imanie5,4 tis.−40,7 tis.
Daň z príjmu3,6 tis.1,9 tis.
Zadlženosť94,8 %142,3 %

2024

Tržby
271,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,1 tis.
Aktíva
96,2 tis.
Vlastné imanie
−40,7 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
142,3 %

04/2023 — 12/2023

Tržby
331,1 tis.
Výsledok hospodárenia
374
Aktíva
102,7 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
94,8 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API