prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ANilab s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 55362371aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 04. 20233 roky 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
50 987 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ANilab s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
55362371
daňové identifikačné číslo
2121961622
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121961622
Sídlo
89, 071 01 Suché, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 04. 2023
V registri
3 roky 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 56499/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16928256
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 04. 2023—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby06. 04. 2023—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla06. 04. 2023—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 04. 2023—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave06. 04. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 04. 2023—
Prípravné práce k realizácii stavby06. 04. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 04. 2023—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo06. 04. 2023—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava06. 04. 2023—
Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov06. 04. 2023—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy06. 04. 2023—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov06. 04. 2023—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom06. 04. 2023—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností06. 04. 2023—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy06. 04. 2023—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce06. 04. 2023—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 04. 2023—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 04. 2023—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy06. 04. 2023—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied06. 04. 2023—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky06. 04. 2023—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí06. 04. 2023—
Čistiace a upratovacie služby06. 04. 2023—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy06. 04. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121961622: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121961622: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121961622IČ DPH SK2121961622Obdobia daňových registráciíDIČ 2121961622: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121961622: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121961622IČ DPH SK2121961622Obdobia daňových registráciíDIČ 2121961622: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121961622: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121961622IČ DPH SK2121961622
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212196162211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2024
daňové identifikačné číslo212196162210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 27. 08. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲40 % na 2 203 € a znížila tržby o ▼61 % na 51 tisíc eur.

Tržby

50 987 €

▼ 60,7 %

Výsledok hospodárenia

2 203 €

▲ 40,2 %

Aktíva

16 587 €

▼ 5,3 %

Vlastné imanie

8 774 €

▲ 33,5 %

Zadlženosť

47,1 %

Hrubá marža

5,1 %

Čistá marža

4,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby04/2023 — 12/2023: tržby 129 766 €. 2024: tržby 50 987 €.200 tis.100 tis.0129,8 tis.51 tis.04/2023 — 12/20232024Tržby04/2023 — 12/2023: tržby 129 766 €. 2024: tržby 50 987 €.200 tis.100 tis.0129,8 tis.51 tis.04/2023 — 12/20232024Tržby04/2023 — 12/2023: tržby 129 766 €. 2024: tržby 50 987 €.200 tis.100 tis.051 tis.2024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia04/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia 1 571 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 203 €.2,5 tis.1,3 tis.0+1,6 tis.+2,2 tis.04/2023 — 12/20232024Výsledok hospodárenia04/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia 1 571 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 203 €.2,5 tis.1,3 tis.0+1,6 tis.+2,2 tis.04/2023 — 12/20232024Výsledok hospodárenia04/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia 1 571 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 203 €.2,5 tis.1,3 tis.0+2,2 tis.2024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie04/2023 — 12/2023: aktíva 17 516 €, vlastné imanie 6 571 €. 2024: aktíva 16 587 €, vlastné imanie 8 774 €.20 tis.10 tis.004/2023 — 12/20232024Aktíva a vlastné imanie04/2023 — 12/2023: aktíva 17 516 €, vlastné imanie 6 571 €. 2024: aktíva 16 587 €, vlastné imanie 8 774 €.20 tis.10 tis.004/2023 — 12/20232024Aktíva a vlastné imanie04/2023 — 12/2023: aktíva 17 516 €, vlastné imanie 6 571 €. 2024: aktíva 16 587 €, vlastné imanie 8 774 €.20 tis.10 tis.02024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív04/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 11 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 144 €, finančné účty 205 €. 2024: dlhodobý majetok 11 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 303 €, finančné účty 117 €.20 tis.10 tis.004/2023 — 12/20232024Štruktúra aktív04/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 11 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 144 €, finančné účty 205 €. 2024: dlhodobý majetok 11 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 303 €, finančné účty 117 €.20 tis.10 tis.004/2023 — 12/20232024Štruktúra aktív04/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 11 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 144 €, finančné účty 205 €. 2024: dlhodobý majetok 11 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 303 €, finančné účty 117 €.20 tis.10 tis.02024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív04/2023 — 12/2023: vlastné imanie 6 571 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 945 €. 2024: vlastné imanie 8 774 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 813 €.20 tis.10 tis.004/2023 — 12/20232024Štruktúra pasív04/2023 — 12/2023: vlastné imanie 6 571 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 945 €. 2024: vlastné imanie 8 774 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 813 €.20 tis.10 tis.004/2023 — 12/20232024Štruktúra pasív04/2023 — 12/2023: vlastné imanie 6 571 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 945 €. 2024: vlastné imanie 8 774 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 813 €.20 tis.10 tis.02024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu04/2023 — 12/2023: daň z príjmu 417 €. 2024: daň z príjmu 389 €.500250041738904/2023 — 12/20232024Daň z príjmu04/2023 — 12/2023: daň z príjmu 417 €. 2024: daň z príjmu 389 €.500250041738904/2023 — 12/20232024Daň z príjmu04/2023 — 12/2023: daň z príjmu 417 €. 2024: daň z príjmu 389 €.50025003892024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)04/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby129,8 tis.51 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.2,2 tis.
Aktíva17,5 tis.16,6 tis.
Vlastné imanie6,6 tis.8,8 tis.
Daň z príjmu417389
Zadlženosť62,5 %47,1 %

2024

Tržby
51 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
16,6 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
389
Zadlženosť
47,1 %

04/2023 — 12/2023

Tržby
129,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
17,5 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
417
Zadlženosť
62,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API