Súhrn
- Vznik
- 27. 04. 20233 roky 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 548 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MRVPROJEKT, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55359256
- daňové identifikačné číslo
- 2121979079
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Stred 332, 02705 Zázrivá, Slovenská republika
- Územie
- Zázriváokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 04. 2023
- V registri
- 3 roky 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 81978/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16963164
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 27. 04. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 27. 04. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 27. 04. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 27. 04. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriéru a interiéru | 27. 04. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 27. 04. 2023 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 27. 04. 2023 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 27. 04. 2023 | — |
| Prevádzkovanie jaslí | 27. 04. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 27. 04. 2023 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 27. 04. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 27. 04. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 27. 04. 2023 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 27. 04. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 27. 04. 2023 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 27. 04. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 27. 04. 2023 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 27. 04. 2023 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 27. 04. 2023 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 27. 04. 2023 | — |
| Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov | 27. 04. 2023 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 27. 04. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 27. 04. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 27. 04. 2023 | — |
| Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov | 27. 04. 2023 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 27. 04. 2023 | — |
| Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov | 27. 04. 2023 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a plastov | 27. 04. 2023 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia | 27. 04. 2023 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 27. 04. 2023 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 27. 04. 2023 | — |
| Pravidelná kontrola detského ihriska | 27. 04. 2023 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 27. 04. 2023 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 11. 10. 2024 | — |
| Činnosť podriadeného finančného agenta v registri finančných agentov a finančných poradcov, finančných sprostredkovateľov z iného členského štátu v sektore poistenia alebo zaistenia a viazaných investičných agentov vedenom Národnou bankou Slovenska podľa zákona č. 186/2009 Z. z. | 11. 10. 2024 | — |
| Činnosť podriadeného finančného agenta v registri finančných agentov a finančných poradcov, finančných sprostredkovateľov z iného členského štátu v sektore poskytovanie úverov a spotrebiteľských úverov a viazaných investičných agentov vedenom Národnou bankou Slovenska podľa zákona č. 186/2009 Z. z. | 11. 10. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121979079 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲10 % na 3 006 € a znížila tržby o ▼2 % na 3,5 tisíc eur.
Tržby
3 548 €
▼ 2,1 %Výsledok hospodárenia
3 006 €
▲ 9,6 %Aktíva
10 655 €
▲ 45,5 %Vlastné imanie
9 975 €
▲ 43,1 %Zadlženosť
6,4 %
Hrubá marža
94,3 %
Čistá marža
84,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 04/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 530 | 3,6 tis. | 3,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −774 | 2,7 tis. | 3 tis. |
| Aktíva | 4,8 tis. | 7,3 tis. | 10,7 tis. |
| Vlastné imanie | 4,2 tis. | 7 tis. | 10 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 348 | 340 |
| Zadlženosť | 12,0 % | 4,9 % | 6,4 % |
2025
- Tržby
- 3,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 10,7 tis.
- Vlastné imanie
- 10 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 6,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 3,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 7,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 348
- Zadlženosť
- 4,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2023 — 12/2023
- Tržby
- 530
- Výsledok hospodárenia
- −774
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 12,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.