Súhrn
- Vznik
- 11. 02. 20233 roky 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 165 417 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JMarko s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55237037
- daňové identifikačné číslo
- 2121905588
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121905588
- Sídlo
- Priemyselná 934/1, 963 01 Krupina, Slovenská republika
- Územie
- Krupinaokres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 02. 2023
- V registri
- 3 roky 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 45707/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16826279
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 11. 02. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 02. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 11. 02. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 02. 2023 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 11. 02. 2023 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 11. 02. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121905588 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 06. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121905588 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲172 % na 3 616 € a zvýšila tržby o ▲231 % na 165,4 tisíc eur.
Tržby
165 417 €
▲ 230,8 %Výsledok hospodárenia
3 616 €
▲ 172,3 %Aktíva
36 828 €
▲ 285,7 %Vlastné imanie
12 934 €
▲ 104,0 %Zadlženosť
64,9 %
Hrubá marža
2,8 %
Čistá marža
2,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 23,9 tis. | 50 tis. | 165,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 12 | 1,3 tis. | 3,6 tis. |
| Aktíva | 7,7 tis. | 9,5 tis. | 36,8 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 6,3 tis. | 12,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 340 | 962 |
| Zadlženosť | 34,8 % | 33,6 % | 64,9 % |
2025
- Tržby
- 165,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 36,8 tis.
- Vlastné imanie
- 12,9 tis.
- Daň z príjmu
- 962
- Zadlženosť
- 64,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 50 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 9,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 33,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 23,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12
- Aktíva
- 7,7 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 34,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.