prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Bon Appetit s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 55223591aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 02. 20233 roky 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
179 273 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bon Appetit s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
55223591
daňové identifikačné číslo
2121904972
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121904972
Sídlo
Hlavná ulica 266/164, 01313 Konská, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 02. 2023
V registri
3 roky 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 81314/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16817151
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov08. 02. 2023—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 02. 2023—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 02. 2023—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky08. 02. 2023—
Administratívne služby08. 02. 2023—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 02. 2023—
Prenájom hnuteľných vecí08. 02. 2023—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 02. 2023—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave08. 02. 2023—
Čistiace a upratovacie služby08. 02. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 02. 2023—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 02. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 02. 2023—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok08. 02. 2023—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 02. 2023—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 02. 2023—
Prevádzkovanie výdajne stravy08. 02. 2023—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach08. 02. 2023—
Výroba potravinárskych výrobkov08. 02. 2023—
Výroba nápojov08. 02. 2023—
Výroba bižutérie a suvenírov08. 02. 2023—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 02. 2023—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností08. 02. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121904972: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121904972: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121904972IČ DPH SK2121904972Obdobia daňových registráciíDIČ 2121904972: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121904972: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121904972IČ DPH SK2121904972Obdobia daňových registráciíDIČ 2121904972: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121904972: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121904972IČ DPH SK2121904972
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212190497211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2023
daňové identifikačné číslo212190497210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −24 202 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 179,3 tisíc eur.

Tržby

179 273 €

▲ 10,1 %

Výsledok hospodárenia

−24 202 €

▼ 257,5 %

Aktíva

79 896 €

▼ 16,1 %

Vlastné imanie

−4 965 €

▼ 125,8 %

Zadlženosť

106,2 %

Hrubá marža

−13,0 %

Čistá marža

−13,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2023 — 12/2023: tržby 105 901 €. 2024: tržby 162 874 €. 2025: tržby 179 273 €.200 tis.100 tis.0105,9 tis.162,9 tis.179,3 tis.02/2023 — 12/202320242025Tržby02/2023 — 12/2023: tržby 105 901 €. 2024: tržby 162 874 €. 2025: tržby 179 273 €.200 tis.100 tis.0105,9 tis.162,9 tis.179,3 tis.02/2023 — 12/202320242025Tržby02/2023 — 12/2023: tržby 105 901 €. 2024: tržby 162 874 €. 2025: tržby 179 273 €.200 tis.100 tis.002/2023 — 12/20232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia −1 133 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 370 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 202 €.20 tis.0−25 tis.−1,1 tis.+15,4 tis.−24,2 tis.02/2023 — 12/202320242025Výsledok hospodárenia02/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia −1 133 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 370 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 202 €.20 tis.0−25 tis.−1,1 tis.+15,4 tis.−24,2 tis.02/2023 — 12/202320242025Výsledok hospodárenia02/2023 — 12/2023: výsledok hospodárenia −1 133 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 370 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 202 €.20 tis.0−25 tis.−1,1 tis.02/2023 — 12/20232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2023 — 12/2023: aktíva 51 504 €, vlastné imanie 3 867 €. 2024: aktíva 95 238 €, vlastné imanie 19 237 €. 2025: aktíva 79 896 €, vlastné imanie −4 965 €.100 tis.0−5 tis.02/2023 — 12/202320242025Aktíva a vlastné imanie02/2023 — 12/2023: aktíva 51 504 €, vlastné imanie 3 867 €. 2024: aktíva 95 238 €, vlastné imanie 19 237 €. 2025: aktíva 79 896 €, vlastné imanie −4 965 €.100 tis.0−5 tis.02/2023 — 12/202320242025Aktíva a vlastné imanie02/2023 — 12/2023: aktíva 51 504 €, vlastné imanie 3 867 €. 2024: aktíva 95 238 €, vlastné imanie 19 237 €. 2025: aktíva 79 896 €, vlastné imanie −4 965 €.100 tis.0−5 tis.02/2023 — 12/20232025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 5 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 741 €, finančné účty 34 482 €. 2024: dlhodobý majetok 19 468 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 313 €, finančné účty 57 457 €. 2025: dlhodobý majetok 22 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 062 €, finančné účty 43 955 €.100 tis.50 tis.002/2023 — 12/202320242025Štruktúra aktív02/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 5 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 741 €, finančné účty 34 482 €. 2024: dlhodobý majetok 19 468 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 313 €, finančné účty 57 457 €. 2025: dlhodobý majetok 22 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 062 €, finančné účty 43 955 €.100 tis.50 tis.002/2023 — 12/202320242025Štruktúra aktív02/2023 — 12/2023: dlhodobý majetok 5 281 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 741 €, finančné účty 34 482 €. 2024: dlhodobý majetok 19 468 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 313 €, finančné účty 57 457 €. 2025: dlhodobý majetok 22 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 062 €, finančné účty 43 955 €.100 tis.50 tis.002/2023 — 12/20232025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2023 — 12/2023: vlastné imanie 3 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 637 €. 2024: vlastné imanie 19 237 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 76 001 €. 2025: vlastné imanie −4 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 84 861 €.100 tis.0−5 tis.02/2023 — 12/202320242025Štruktúra pasív02/2023 — 12/2023: vlastné imanie 3 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 637 €. 2024: vlastné imanie 19 237 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 76 001 €. 2025: vlastné imanie −4 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 84 861 €.100 tis.0−5 tis.02/2023 — 12/202320242025Štruktúra pasív02/2023 — 12/2023: vlastné imanie 3 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 637 €. 2024: vlastné imanie 19 237 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 76 001 €. 2025: vlastné imanie −4 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 84 861 €.100 tis.0−5 tis.02/2023 — 12/20232025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2023 — 12/2023: daň z príjmu 151 €. 2024: daň z príjmu 4 598 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01514,6 tis.96002/2023 — 12/202320242025Daň z príjmu02/2023 — 12/2023: daň z príjmu 151 €. 2024: daň z príjmu 4 598 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01514,6 tis.96002/2023 — 12/202320242025Daň z príjmu02/2023 — 12/2023: daň z príjmu 151 €. 2024: daň z príjmu 4 598 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.015196002/2023 — 12/20232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2023 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby105,9 tis.162,9 tis.179,3 tis.
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.15,4 tis.−24,2 tis.
Aktíva51,5 tis.95,2 tis.79,9 tis.
Vlastné imanie3,9 tis.19,2 tis.−5 tis.
Daň z príjmu1514,6 tis.960
Zadlženosť92,5 %79,8 %106,2 %

2025

Tržby
179,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,2 tis.
Aktíva
79,9 tis.
Vlastné imanie
−5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
106,2 %

2024

Tržby
162,9 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
95,2 tis.
Vlastné imanie
19,2 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
79,8 %

02/2023 — 12/2023

Tržby
105,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
51,5 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
151
Zadlženosť
92,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API