Súhrn
- Vznik
- 03. 02. 20233 roky 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 16 334 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELECTRIC GROUP s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55200036
- daňové identifikačné číslo
- 2121901067
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 232, 02963 Mútne, Slovenská republika
- Územie
- Mútneokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 02. 2023
- V registri
- 3 roky 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 81281/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16806814
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 03. 02. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 02. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 03. 02. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 02. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 03. 02. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 02. 2023 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 03. 02. 2023 | — |
| Vedenie účtovníctva | 03. 02. 2023 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 02. 2023 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 03. 02. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 03. 02. 2023 | — |
| Administratívne služby | 03. 02. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 03. 02. 2023 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 03. 02. 2023 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 03. 02. 2023 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 03. 02. 2023 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 03. 02. 2023 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 03. 02. 2023 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 03. 02. 2023 | — |
| Sťahovacie služby | 03. 02. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121901067 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲27 % na 2 813 € a zvýšila tržby o ▲60 % na 16,3 tisíc eur.
Tržby
16 334 €
▲ 60,1 %Výsledok hospodárenia
2 813 €
▲ 26,5 %Aktíva
11 163 €
▲ 34,2 %Vlastné imanie
9 512 €
▲ 42,0 %Zadlženosť
14,8 %
Hrubá marža
17,2 %
Čistá marža
17,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 7,9 tis. | 10,2 tis. | 16,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −524 | 2,2 tis. | 2,8 tis. |
| Aktíva | 4,5 tis. | 8,3 tis. | 11,2 tis. |
| Vlastné imanie | 4,5 tis. | 6,7 tis. | 9,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 0,5 % | 19,4 % | 14,8 % |
2025
- Tržby
- 16,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 11,2 tis.
- Vlastné imanie
- 9,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 14,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 10,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 8,3 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 19,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 7,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −524
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.