Súhrn
- Vznik
- 12. 01. 20233 roky 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 678 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Sunland Technologies s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55127801
- daňové identifikačné číslo
- 2121880904
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121880904
- Sídlo
- Bardejovská 15, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
- Územie
- Ľuboticeokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 01. 2023
- V registri
- 3 roky 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 45190/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16757544
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 12. 01. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 12. 01. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 01. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 12. 01. 2023 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 12. 01. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 01. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 01. 2023 | — |
| Fotografické služby | 12. 01. 2023 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 01. 2023 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 12. 01. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 12. 01. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 12. 01. 2023 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 12. 01. 2023 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických | 12. 01. 2023 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 12. 01. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121880904 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 24. 04. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121880904 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼96 % na 1 064 € a znížila tržby o ▼98 % na 2,7 tisíc eur.
Tržby
2 678 €
▼ 98,1 %Výsledok hospodárenia
1 064 €
▼ 95,5 %Aktíva
45 414 €
▼ 52,9 %Vlastné imanie
24 543 €
▲ 4,5 %Zadlženosť
46,0 %
Hrubá marža
52,4 %
Čistá marža
39,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 269,6 tis. | 141,6 tis. | 2,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −5,2 tis. | 23,7 tis. | 1,1 tis. |
| Aktíva | 90,3 tis. | 96,4 tis. | 45,4 tis. |
| Vlastné imanie | −200 | 23,5 tis. | 24,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 4,9 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 98,1 % | 75,3 % | 46,0 % |
2025
- Tržby
- 2,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 45,4 tis.
- Vlastné imanie
- 24,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 46,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 141,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,7 tis.
- Aktíva
- 96,4 tis.
- Vlastné imanie
- 23,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 75,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 269,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,2 tis.
- Aktíva
- 90,3 tis.
- Vlastné imanie
- −200
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.