prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Cylinder Factory s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 55114113aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 12. 20223 roky 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
45 001 391 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Cylinder Factory s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
55114113
daňové identifikačné číslo
2121869112
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121869112
Sídlo
Nám. Slobody 581, 07301 Sobrance, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 12. 2022
V registri
3 roky 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 55654/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16716077
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 12. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby22. 12. 2022—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla22. 12. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí22. 12. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave22. 12. 2022—
Sťahovacie služby22. 12. 2022—
Kuriérske služby22. 12. 2022—
Finančný lízing22. 12. 2022—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 12. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 12. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby22. 12. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 12. 2022—
Vedenie účtovníctva22. 12. 2022—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 12. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 12. 2022—
Čistiace a upratovacie služby22. 12. 2022—
Administratívne služby22. 12. 2022—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení22. 12. 2022—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu22. 12. 2022—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 12. 2022—
Prevádzka malých plavidiel08. 05. 2024—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt08. 05. 2024—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy08. 05. 2024—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied08. 05. 2024—
Stavba lodí a člnov04. 09. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121869112: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121869112: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121869112IČ DPH SK2121869112Obdobia daňových registráciíDIČ 2121869112: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121869112: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121869112IČ DPH SK2121869112Obdobia daňových registráciíDIČ 2121869112: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121869112: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121869112IČ DPH SK2121869112
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212186911211. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2023
daňové identifikačné číslo212186911210. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 208 % na 14 644 595 € a zvýšila tržby o ▲934 % na 45 mil. €.

Tržby

45 001 391 €

▲ 933,6 %

Výsledok hospodárenia

14 644 595 €

▲ 1 207,7 %

Aktíva

28 323 334 €

▲ 209,2 %

Vlastné imanie

16 012 574 €

▲ 1 112,8 %

Zadlženosť

43,5 %

Hrubá marža

42,8 %

Čistá marža

32,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby12/2022 — 12/2022: tržby 0 €. 2023: tržby 198 043 €. 2024: tržby 4 353 674 €. 2025: tržby 45 001 391 €.50 mil.25 mil.00198 tis.4,35 mil.45 mil.12/2022 — 12/2022202320242025Tržby12/2022 — 12/2022: tržby 0 €. 2023: tržby 198 043 €. 2024: tržby 4 353 674 €. 2025: tržby 45 001 391 €.50 mil.25 mil.0198 tis.45 mil.20232025Tržby12/2022 — 12/2022: tržby 0 €. 2023: tržby 198 043 €. 2024: tržby 4 353 674 €. 2025: tržby 45 001 391 €.50 mil.25 mil.0012/2022 — 12/20222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia12/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 386 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 119 901 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 644 595 €.20 mil.10 mil.00+386+1,12 mil.+14,64 mil.12/2022 — 12/2022202320242025Výsledok hospodárenia12/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 386 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 119 901 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 644 595 €.20 mil.10 mil.0+386+14,64 mil.20232025Výsledok hospodárenia12/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 386 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 119 901 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 644 595 €.20 mil.10 mil.0012/2022 — 12/20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie12/2022 — 12/2022: aktíva 200 000 €, vlastné imanie 200 000 €. 2023: aktíva 1 784 167 €, vlastné imanie 301 934 €. 2024: aktíva 9 161 294 €, vlastné imanie 1 320 287 €. 2025: aktíva 28 323 334 €, vlastné imanie 16 012 574 €.50 mil.25 mil.012/2022 — 12/2022202320242025Aktíva a vlastné imanie12/2022 — 12/2022: aktíva 200 000 €, vlastné imanie 200 000 €. 2023: aktíva 1 784 167 €, vlastné imanie 301 934 €. 2024: aktíva 9 161 294 €, vlastné imanie 1 320 287 €. 2025: aktíva 28 323 334 €, vlastné imanie 16 012 574 €.50 mil.25 mil.020232025Aktíva a vlastné imanie12/2022 — 12/2022: aktíva 200 000 €, vlastné imanie 200 000 €. 2023: aktíva 1 784 167 €, vlastné imanie 301 934 €. 2024: aktíva 9 161 294 €, vlastné imanie 1 320 287 €. 2025: aktíva 28 323 334 €, vlastné imanie 16 012 574 €.50 mil.25 mil.012/2022 — 12/20222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív12/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 200 000 €. 2023: dlhodobý majetok 116 619 €, zásoby 459 650 €, pohľadávky 944 287 €, finančné účty 263 611 €. 2024: dlhodobý majetok 5 039 233 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 881 510 €, finančné účty 2 240 551 €. 2025: dlhodobý majetok 8 862 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 041 €, finančné účty 1 960 352 €.50 mil.25 mil.012/2022 — 12/2022202320242025Štruktúra aktív12/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 200 000 €. 2023: dlhodobý majetok 116 619 €, zásoby 459 650 €, pohľadávky 944 287 €, finančné účty 263 611 €. 2024: dlhodobý majetok 5 039 233 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 881 510 €, finančné účty 2 240 551 €. 2025: dlhodobý majetok 8 862 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 041 €, finančné účty 1 960 352 €.50 mil.25 mil.020232025Štruktúra aktív12/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 200 000 €. 2023: dlhodobý majetok 116 619 €, zásoby 459 650 €, pohľadávky 944 287 €, finančné účty 263 611 €. 2024: dlhodobý majetok 5 039 233 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 881 510 €, finančné účty 2 240 551 €. 2025: dlhodobý majetok 8 862 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 500 041 €, finančné účty 1 960 352 €.50 mil.25 mil.012/2022 — 12/20222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív12/2022 — 12/2022: vlastné imanie 200 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 301 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 482 233 €. 2024: vlastné imanie 1 320 287 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 841 007 €. 2025: vlastné imanie 16 012 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 310 760 €.50 mil.25 mil.012/2022 — 12/2022202320242025Štruktúra pasív12/2022 — 12/2022: vlastné imanie 200 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 301 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 482 233 €. 2024: vlastné imanie 1 320 287 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 841 007 €. 2025: vlastné imanie 16 012 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 310 760 €.50 mil.25 mil.020232025Štruktúra pasív12/2022 — 12/2022: vlastné imanie 200 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 301 934 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 482 233 €. 2024: vlastné imanie 1 320 287 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 841 007 €. 2025: vlastné imanie 16 012 574 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 310 760 €.50 mil.25 mil.012/2022 — 12/20222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu12/2022 — 12/2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 103 €. 2024: daň z príjmu 297 786 €. 2025: daň z príjmu 4 631 243 €.5 mil.2,5 mil.00103297,8 tis.4,63 mil.12/2022 — 12/2022202320242025Daň z príjmu12/2022 — 12/2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 103 €. 2024: daň z príjmu 297 786 €. 2025: daň z príjmu 4 631 243 €.5 mil.2,5 mil.01034,63 mil.20232025Daň z príjmu12/2022 — 12/2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 103 €. 2024: daň z príjmu 297 786 €. 2025: daň z príjmu 4 631 243 €.5 mil.2,5 mil.0012/2022 — 12/20222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)12/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0198 tis.4,35 mil.45 mil.
Výsledok hospodárenia03861,12 mil.14,64 mil.
Aktíva200 tis.1,78 mil.9,16 mil.28,32 mil.
Vlastné imanie200 tis.301,9 tis.1,32 mil.16,01 mil.
Daň z príjmu0103297,8 tis.4,63 mil.
Zadlženosť0,0 %83,1 %85,6 %43,5 %

2025

Tržby
45 mil.
Výsledok hospodárenia
14,64 mil.
Aktíva
28,32 mil.
Vlastné imanie
16,01 mil.
Daň z príjmu
4,63 mil.
Zadlženosť
43,5 %

2024

Tržby
4,35 mil.
Výsledok hospodárenia
1,12 mil.
Aktíva
9,16 mil.
Vlastné imanie
1,32 mil.
Daň z príjmu
297,8 tis.
Zadlženosť
85,6 %

2023

Tržby
198 tis.
Výsledok hospodárenia
386
Aktíva
1,78 mil.
Vlastné imanie
301,9 tis.
Daň z príjmu
103
Zadlženosť
83,1 %

12/2022 — 12/2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
200 tis.
Vlastné imanie
200 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API