Súhrn
- Vznik
- 02. 12. 20223 roky 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 212 712 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Audit Accounting, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 55065830
- daňové identifikačné číslo
- 2121857441
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121857441
- Sídlo
- Sama Chalupku 1251/44, 07101 Michalovce, Slovenská republika
- Územie
- Michalovceokres MichalovceKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 12. 2022
- V registri
- 3 roky 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 55508/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16672980
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Vedenie účtovníctva | 02. 12. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 02. 12. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 02. 12. 2022 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 02. 12. 2022 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 02. 12. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 02. 12. 2022 | — |
| Finančný lízing | 02. 12. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 02. 12. 2022 | — |
| Administratívne služby | 02. 12. 2022 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 02. 12. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 02. 12. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 02. 12. 2022 | — |
| Verejné obstarávanie | 02. 12. 2022 | — |
| Výkon štatutárneho auditu | 26. 10. 2023 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 18. 02. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121857441 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 12. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121857441 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 11. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲80 % na 11 859 € a zvýšila tržby o ▲22 % na 212,7 tisíc eur.
Tržby
212 712 €
▲ 22,4 %Výsledok hospodárenia
11 859 €
▲ 80,1 %Aktíva
352 806 €
▲ 115,9 %Vlastné imanie
29 689 €
▲ 64,2 %Zadlženosť
91,6 %
Hrubá marža
7,1 %
Čistá marža
5,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 12/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 150,9 tis. | 173,8 tis. | 212,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 6,5 tis. | 6,6 tis. | 11,9 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 60,9 tis. | 163,4 tis. | 352,8 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 11,5 tis. | 18,1 tis. | 29,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 1,7 tis. | 2 tis. | 3,2 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 81,1 % | 88,9 % | 91,6 % |
2025
- Tržby
- 212,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,9 tis.
- Aktíva
- 352,8 tis.
- Vlastné imanie
- 29,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 91,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 173,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,6 tis.
- Aktíva
- 163,4 tis.
- Vlastné imanie
- 18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 88,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 150,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,5 tis.
- Aktíva
- 60,9 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 81,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
12/2022 — 12/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 11. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.