Súhrn
- Vznik
- 22. 11. 20223 roky 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 54 314 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DRAWIO s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54983533
- daňové identifikačné číslo
- 2121848487
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121848487
- Sídlo
- Smrdáky 130, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
- Územie
- Smrdákyokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 11. 2022
- V registri
- 3 roky 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 53194/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16645061
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 22. 11. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 22. 11. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 22. 11. 2022 | — |
| Administratívne služby | 22. 11. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 22. 11. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 22. 11. 2022 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 22. 11. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 22. 11. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 22. 11. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 22. 11. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 22. 11. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 22. 11. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 22. 11. 2022 | — |
| Sťahovacie služby | 22. 11. 2022 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 22. 11. 2022 | — |
| Kuriérske služby | 22. 11. 2022 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 22. 11. 2022 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 22. 11. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 22. 11. 2022 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 22. 11. 2022 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 22. 11. 2022 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 22. 11. 2022 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 22. 11. 2022 | — |
| Vedenie účtovníctva | 22. 11. 2022 | — |
| Dizajnérske činnosti | 22. 11. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 22. 11. 2022 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 22. 11. 2022 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 22. 11. 2022 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 22. 11. 2022 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 22. 11. 2022 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 22. 11. 2022 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 22. 11. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 22. 11. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121848487 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2121848487 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲66 % na 21 600 € a zvýšila tržby o ▲40 % na 54,3 tisíc eur.
Tržby
54 314 €
▲ 40,1 %Výsledok hospodárenia
21 600 €
▲ 66,2 %Aktíva
60 009 €
▲ 62,1 %Vlastné imanie
54 588 €
▲ 65,5 %Zadlženosť
9,0 %
Hrubá marža
44,6 %
Čistá marža
39,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 11/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 41,9 tis. | 38,8 tis. | 54,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 15 tis. | 13 tis. | 21,6 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 23,6 tis. | 37 tis. | 60 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 20 tis. | 33 tis. | 54,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,8 tis. | 2,5 tis. | 2,6 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 15,5 % | 10,9 % | 9,0 % |
2025
- Tržby
- 54,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,6 tis.
- Aktíva
- 60 tis.
- Vlastné imanie
- 54,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 9,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 38,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13 tis.
- Aktíva
- 37 tis.
- Vlastné imanie
- 33 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 10,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 41,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15 tis.
- Aktíva
- 23,6 tis.
- Vlastné imanie
- 20 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 15,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
11/2022 — 12/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.