Súhrn
- Vznik
- 23. 11. 20223 roky 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 49 448 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Zámočníctvo - Lukačovič s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54976685
- daňové identifikačné číslo
- 2121856759
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Partizánska 1201/98, 90001 Modra, Slovenská republika
- Územie
- Modraokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 11. 2022
- V registri
- 3 roky 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 165030/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16645590
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Reklamné a marketingové služby | 23. 11. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 11. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 11. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 11. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 11. 2022 | — |
| Služby požičovní | 23. 11. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 11. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 11. 2022 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 23. 11. 2022 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 23. 11. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 11. 2022 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 13. 08. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121856759 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲447 % na 10 598 € a zvýšila tržby o ▲86 % na 49,4 tisíc eur.
Tržby
49 448 €
▲ 86,0 %Výsledok hospodárenia
10 598 €
▲ 447,1 %Aktíva
42 802 €
▲ 40,8 %Vlastné imanie
17 689 €
▲ 149,5 %Zadlženosť
58,7 %
Hrubá marža
24,2 %
Čistá marža
21,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 650 | 5,4 tis. | 26,6 tis. | 49,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 297 | −144 | 1,9 tis. | 10,6 tis. |
| Aktíva | 5,6 tis. | 5,9 tis. | 30,4 tis. | 42,8 tis. |
| Vlastné imanie | 5,3 tis. | 5,2 tis. | 7,1 tis. | 17,7 tis. |
| Daň z príjmu | 97 | 0 | 342 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 6,1 % | 12,8 % | 76,7 % | 58,7 % |
2025
- Tržby
- 49,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,6 tis.
- Aktíva
- 42,8 tis.
- Vlastné imanie
- 17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 58,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 26,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 30,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,1 tis.
- Daň z príjmu
- 342
- Zadlženosť
- 76,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −144
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 12,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 650
- Výsledok hospodárenia
- 297
- Aktíva
- 5,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 97
- Zadlženosť
- 6,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.