prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Lngy bar s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 54961041aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 11. 20224 roky v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
74 933 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lngy bar s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
54961041
daňové identifikačné číslo
2121837014
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121837014
Sídlo
Ulica Farský briežok 997/2, 02956 Zákamenné, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 11. 2022
V registri
4 roky
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 80723/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16619248
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov05. 11. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 11. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby05. 11. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 11. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby05. 11. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 11. 2022—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 11. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov05. 11. 2022—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom05. 11. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky05. 11. 2022—
Prenájom hnuteľných vecí05. 11. 2022—
Administratívne služby05. 11. 2022—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení05. 11. 2022—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 11. 2022—
Výroba potravinárskych výrobkov05. 11. 2022—
Výroba nápojov05. 11. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121837014: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121837014: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121837014IČ DPH SK2121837014Obdobia daňových registráciíDIČ 2121837014: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121837014: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121837014IČ DPH SK2121837014Obdobia daňových registráciíDIČ 2121837014: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121837014: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121837014IČ DPH SK2121837014
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212183701411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2025
daňové identifikačné číslo212183701410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 298 % na 16 114 € a zvýšila tržby o ▲69 % na 74,9 tisíc eur.

Tržby

74 933 €

▲ 68,8 %

Výsledok hospodárenia

16 114 €

▲ 1 297,6 %

Aktíva

26 017 €

▲ 160,4 %

Vlastné imanie

22 063 €

▲ 270,9 %

Zadlženosť

15,2 %

Hrubá marža

23,9 %

Čistá marža

21,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 4 574 €. 2023: tržby 46 586 €. 2024: tržby 44 383 €. 2025: tržby 74 933 €.100 tis.50 tis.04,6 tis.46,6 tis.44,4 tis.74,9 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 4 574 €. 2023: tržby 46 586 €. 2024: tržby 44 383 €. 2025: tržby 74 933 €.100 tis.50 tis.04,6 tis.46,6 tis.44,4 tis.74,9 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 4 574 €. 2023: tržby 46 586 €. 2024: tržby 44 383 €. 2025: tržby 74 933 €.100 tis.50 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −1 062 €. 2023: výsledok hospodárenia 858 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 153 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 114 €.20 tis.0−2 tis.−1,1 tis.+858+1,2 tis.+16,1 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −1 062 €. 2023: výsledok hospodárenia 858 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 153 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 114 €.20 tis.0−2 tis.−1,1 tis.+858+1,2 tis.+16,1 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia −1 062 €. 2023: výsledok hospodárenia 858 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 153 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 114 €.20 tis.0−2 tis.+85820232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 6 001 €, vlastné imanie 3 938 €. 2023: aktíva 7 876 €, vlastné imanie 4 796 €. 2024: aktíva 9 991 €, vlastné imanie 5 949 €. 2025: aktíva 26 017 €, vlastné imanie 22 063 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 6 001 €, vlastné imanie 3 938 €. 2023: aktíva 7 876 €, vlastné imanie 4 796 €. 2024: aktíva 9 991 €, vlastné imanie 5 949 €. 2025: aktíva 26 017 €, vlastné imanie 22 063 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 6 001 €, vlastné imanie 3 938 €. 2023: aktíva 7 876 €, vlastné imanie 4 796 €. 2024: aktíva 9 991 €, vlastné imanie 5 949 €. 2025: aktíva 26 017 €, vlastné imanie 22 063 €.50 tis.25 tis.02022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 350 €, pohľadávky 269 €, finančné účty 3 382 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 409 €, pohľadávky −582 €, finančné účty 8 049 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 387 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 604 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 98 €, finančné účty 14 002 €.50 tis.0−1 tis.2022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 350 €, pohľadávky 269 €, finančné účty 3 382 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 409 €, pohľadávky −582 €, finančné účty 8 049 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 387 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 604 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 98 €, finančné účty 14 002 €.50 tis.0−1 tis.2022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 350 €, pohľadávky 269 €, finančné účty 3 382 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 409 €, pohľadávky −582 €, finančné účty 8 049 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 387 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 604 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 11 917 €, pohľadávky 98 €, finančné účty 14 002 €.50 tis.0−1 tis.2022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 3 938 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 063 €. 2023: vlastné imanie 4 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 080 €. 2024: vlastné imanie 5 949 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 042 €. 2025: vlastné imanie 22 063 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 954 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 3 938 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 063 €. 2023: vlastné imanie 4 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 080 €. 2024: vlastné imanie 5 949 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 042 €. 2025: vlastné imanie 22 063 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 954 €.50 tis.25 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 3 938 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 063 €. 2023: vlastné imanie 4 796 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 080 €. 2024: vlastné imanie 5 949 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 042 €. 2025: vlastné imanie 22 063 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 954 €.50 tis.25 tis.02022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 70 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 758 €.2 tis.1 tis.00703401,8 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 70 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 758 €.2 tis.1 tis.00703401,8 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 70 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 758 €.2 tis.1 tis.07020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,6 tis.46,6 tis.44,4 tis.74,9 tis.
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.8581,2 tis.16,1 tis.
Aktíva6 tis.7,9 tis.10 tis.26 tis.
Vlastné imanie3,9 tis.4,8 tis.5,9 tis.22,1 tis.
Daň z príjmu0703401,8 tis.
Zadlženosť34,4 %39,1 %40,5 %15,2 %

2025

Tržby
74,9 tis.
Výsledok hospodárenia
16,1 tis.
Aktíva
26 tis.
Vlastné imanie
22,1 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
15,2 %

2024

Tržby
44,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
40,5 %

2023

Tržby
46,6 tis.
Výsledok hospodárenia
858
Aktíva
7,9 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
70
Zadlženosť
39,1 %

2022

Tržby
4,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
6 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
34,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API