Súhrn
- Vznik
- 29. 09. 20224 roky 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 104 716 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Great Vision s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54927374
- daňové identifikačné číslo
- 2121817115
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Železničná 677/5, 979 01 Rimavská Sobota, Slovenská republika
- Územie
- Rimavská Sobotaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 09. 2022
- V registri
- 4 roky 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 44700/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16546678
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 29. 09. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 29. 09. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 29. 09. 2022 | — |
| Administratívne služby | 29. 09. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 29. 09. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 29. 09. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121817115 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 61 391 € a zvýšila tržby o ▲149 494 % na 104,7 tisíc eur.
Tržby
104 716 €
▲ 149 494,3 %Výsledok hospodárenia
61 391 €
▲ 38 955,1 %Aktíva
109 435 €
▲ 2 160,1 %Vlastné imanie
66 233 €
▲ 1 267,9 %Zadlženosť
39,5 %
Hrubá marža
74,4 %
Čistá marža
58,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 70 | 104,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −158 | 61,4 tis. |
| Aktíva | 4,8 tis. | 109,4 tis. |
| Vlastné imanie | 4,8 tis. | 66,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 16,5 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 39,5 % |
2023
- Tržby
- 104,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 61,4 tis.
- Aktíva
- 109,4 tis.
- Vlastné imanie
- 66,2 tis.
- Daň z príjmu
- 16,5 tis.
- Zadlženosť
- 39,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 70
- Výsledok hospodárenia
- −158
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.