Súhrn
- Vznik
- 01. 10. 20224 roky 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 74 881 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Attorneity Legal s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54912989
- daňové identifikačné číslo
- 2121822241
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121822241
- Sídlo
- Krížna 56, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 10. 2022
- V registri
- 4 roky 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 163750/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16518969
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 01. 10. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121822241 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 12. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121822241 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼25 % na 3 170 € a zvýšila tržby o ▲180 % na 74,9 tisíc eur.
Tržby
74 881 €
▲ 179,6 %Výsledok hospodárenia
3 170 €
▼ 25,1 %Aktíva
24 829 €
▼ 20,3 %Vlastné imanie
14 323 €
▲ 28,4 %Zadlženosť
42,3 %
Hrubá marža
5,5 %
Čistá marža
4,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 10/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14,2 tis. | 50,5 tis. | 26,8 tis. | 74,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,4 tis. | 519 | 4,2 tis. | 3,2 tis. |
| Aktíva | 14,2 tis. | 25,2 tis. | 31,2 tis. | 24,8 tis. |
| Vlastné imanie | 6,4 tis. | 6,9 tis. | 11,2 tis. | 14,3 tis. |
| Daň z príjmu | 283 | 164 | 753 | 960 |
| Zadlženosť | 54,9 % | 72,5 % | 64,2 % | 42,3 % |
2025
- Tržby
- 74,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 24,8 tis.
- Vlastné imanie
- 14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 42,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 26,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 31,2 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 753
- Zadlženosť
- 64,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 50,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 519
- Aktíva
- 25,2 tis.
- Vlastné imanie
- 6,9 tis.
- Daň z príjmu
- 164
- Zadlženosť
- 72,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
10/2022 — 12/2022
- Tržby
- 14,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 14,2 tis.
- Vlastné imanie
- 6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 283
- Zadlženosť
- 54,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.