prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MAVIM Trans s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54884454aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 10. 20224 roky v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
98 883 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAVIM Trans s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54884454
daňové identifikačné číslo
2121822824
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121822824
Sídlo
Lučatín 137, 97661 Lučatín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 10. 2022
V registri
4 roky
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 44791/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16569029
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kuriérske služby11. 10. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 10. 2022—
Sťahovacie služby11. 10. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave11. 10. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby11. 10. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 10. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby11. 10. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 10. 2022—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu11. 10. 2022—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach11. 10. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 10. 2022—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky11. 10. 2022—
Administratívne služby11. 10. 2022—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení11. 10. 2022—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu11. 10. 2022—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí11. 10. 2022—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť11. 10. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121822824: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121822824: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121822824IČ DPH SK2121822824Obdobia daňových registráciíDIČ 2121822824: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121822824: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121822824IČ DPH SK2121822824Obdobia daňových registráciíDIČ 2121822824: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121822824: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121822824IČ DPH SK2121822824
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212182282411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2023
daňové identifikačné číslo212182282410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 08. 11. 2023, rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲19 % na 12 493 € a znížila tržby o ▼24 % na 98,9 tisíc eur.

Tržby

98 883 €

▼ 24,0 %

Výsledok hospodárenia

12 493 €

▲ 18,9 %

Aktíva

120 955 €

▲ 27,1 %

Vlastné imanie

37 981 €

▲ 44,4 %

Zadlženosť

68,6 %

Hrubá marža

14,0 %

Čistá marža

12,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2022: tržby 12 155 €. 2023: tržby 92 626 €. 2024: tržby 130 031 €. 2025: tržby 98 883 €.200 tis.100 tis.012,2 tis.92,6 tis.130 tis.98,9 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 12 155 €. 2023: tržby 92 626 €. 2024: tržby 130 031 €. 2025: tržby 98 883 €.200 tis.100 tis.012,2 tis.92,6 tis.130 tis.98,9 tis.2022202320242025Tržby2022: tržby 12 155 €. 2023: tržby 92 626 €. 2024: tržby 130 031 €. 2025: tržby 98 883 €.200 tis.100 tis.020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 5 964 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 825 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 507 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 493 €.20 tis.10 tis.0+6 tis.+4,8 tis.+10,5 tis.+12,5 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 5 964 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 825 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 507 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 493 €.20 tis.10 tis.0+6 tis.+4,8 tis.+10,5 tis.+12,5 tis.2022202320242025Výsledok hospodárenia2022: výsledok hospodárenia 5 964 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 825 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 507 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 493 €.20 tis.10 tis.020232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 14 917 €, vlastné imanie 10 964 €. 2023: aktíva 86 751 €, vlastné imanie 15 789 €. 2024: aktíva 95 193 €, vlastné imanie 26 296 €. 2025: aktíva 120 955 €, vlastné imanie 37 981 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 14 917 €, vlastné imanie 10 964 €. 2023: aktíva 86 751 €, vlastné imanie 15 789 €. 2024: aktíva 95 193 €, vlastné imanie 26 296 €. 2025: aktíva 120 955 €, vlastné imanie 37 981 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Aktíva a vlastné imanie2022: aktíva 14 917 €, vlastné imanie 10 964 €. 2023: aktíva 86 751 €, vlastné imanie 15 789 €. 2024: aktíva 95 193 €, vlastné imanie 26 296 €. 2025: aktíva 120 955 €, vlastné imanie 37 981 €.200 tis.100 tis.02022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 925 €, finančné účty 8 992 €. 2023: dlhodobý majetok 50 376 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 071 €, finančné účty 24 304 €. 2024: dlhodobý majetok 35 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 790 €, finančné účty 19 169 €. 2025: dlhodobý majetok 20 091 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 254 €, finančné účty 44 610 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 925 €, finančné účty 8 992 €. 2023: dlhodobý majetok 50 376 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 071 €, finančné účty 24 304 €. 2024: dlhodobý majetok 35 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 790 €, finančné účty 19 169 €. 2025: dlhodobý majetok 20 091 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 254 €, finančné účty 44 610 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra aktív2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 925 €, finančné účty 8 992 €. 2023: dlhodobý majetok 50 376 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 071 €, finančné účty 24 304 €. 2024: dlhodobý majetok 35 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 790 €, finančné účty 19 169 €. 2025: dlhodobý majetok 20 091 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 254 €, finančné účty 44 610 €.200 tis.100 tis.02022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 10 964 €, dlhodobé záväzky 1 958 €, krátkodobé záväzky 1 995 €. 2023: vlastné imanie 15 789 €, dlhodobé záväzky 43 678 €, krátkodobé záväzky 27 284 €. 2024: vlastné imanie 26 296 €, dlhodobé záväzky 37 621 €, krátkodobé záväzky 31 276 €. 2025: vlastné imanie 37 981 €, dlhodobé záväzky 36 034 €, krátkodobé záväzky 46 940 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 10 964 €, dlhodobé záväzky 1 958 €, krátkodobé záväzky 1 995 €. 2023: vlastné imanie 15 789 €, dlhodobé záväzky 43 678 €, krátkodobé záväzky 27 284 €. 2024: vlastné imanie 26 296 €, dlhodobé záväzky 37 621 €, krátkodobé záväzky 31 276 €. 2025: vlastné imanie 37 981 €, dlhodobé záväzky 36 034 €, krátkodobé záväzky 46 940 €.200 tis.100 tis.02022202320242025Štruktúra pasív2022: vlastné imanie 10 964 €, dlhodobé záväzky 1 958 €, krátkodobé záväzky 1 995 €. 2023: vlastné imanie 15 789 €, dlhodobé záväzky 43 678 €, krátkodobé záväzky 27 284 €. 2024: vlastné imanie 26 296 €, dlhodobé záväzky 37 621 €, krátkodobé záväzky 31 276 €. 2025: vlastné imanie 37 981 €, dlhodobé záväzky 36 034 €, krátkodobé záväzky 46 940 €.200 tis.100 tis.02022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2022: daň z príjmu 1 123 €. 2023: daň z príjmu 1 569 €. 2024: daň z príjmu 3 038 €. 2025: daň z príjmu 1 388 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.1,6 tis.3 tis.1,4 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 1 123 €. 2023: daň z príjmu 1 569 €. 2024: daň z príjmu 3 038 €. 2025: daň z príjmu 1 388 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.1,6 tis.3 tis.1,4 tis.2022202320242025Daň z príjmu2022: daň z príjmu 1 123 €. 2023: daň z príjmu 1 569 €. 2024: daň z príjmu 3 038 €. 2025: daň z príjmu 1 388 €.5 tis.2,5 tis.020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12,2 tis.92,6 tis.130 tis.98,9 tis.
Výsledok hospodárenia6 tis.4,8 tis.10,5 tis.12,5 tis.
Aktíva14,9 tis.86,8 tis.95,2 tis.121 tis.
Vlastné imanie11 tis.15,8 tis.26,3 tis.38 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.1,6 tis.3 tis.1,4 tis.
Zadlženosť26,5 %81,8 %72,4 %68,6 %

2025

Tržby
98,9 tis.
Výsledok hospodárenia
12,5 tis.
Aktíva
121 tis.
Vlastné imanie
38 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
68,6 %

2024

Tržby
130 tis.
Výsledok hospodárenia
10,5 tis.
Aktíva
95,2 tis.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
72,4 %

2023

Tržby
92,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
86,8 tis.
Vlastné imanie
15,8 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
81,8 %

2022

Tržby
12,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
14,9 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
26,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API