Súhrn
- Vznik
- 14. 10. 20224 roky v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 155 100 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NICOMONT s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54865441
- daňové identifikačné číslo
- 2121827114
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121827114
- Sídlo
- Dvorníky 465, 92056 Dvorníky, Slovenská republika
- Územie
- Dvorníkyokres HlohovecTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 10. 2022
- V registri
- 4 roky
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 52560/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16573124
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 14. 10. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 10. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 10. 2022 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 14. 10. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod | 14. 10. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 14. 10. 2022 | — |
| Administratívne služby | 14. 10. 2022 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 14. 10. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 10. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 14. 10. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121827114 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121827114 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼52 % na 9 480 € a znížila tržby o ▼19 % na 155,1 tisíc eur.
Tržby
155 100 €
▼ 18,9 %Výsledok hospodárenia
9 480 €
▼ 51,9 %Aktíva
253 294 €
▲ 14,1 %Vlastné imanie
72 097 €
▲ 15,1 %Zadlženosť
71,5 %
Hrubá marža
8,3 %
Čistá marža
6,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 33,8 tis. | 254,4 tis. | 191,4 tis. | 155,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9 tis. | 28,9 tis. | 19,7 tis. | 9,5 tis. |
| Aktíva | 18,5 tis. | 84,3 tis. | 221,9 tis. | 253,3 tis. |
| Vlastné imanie | 9 tis. | 37,9 tis. | 62,6 tis. | 72,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 8,1 tis. | 5,9 tis. | 3,4 tis. |
| Zadlženosť | 51,3 % | 55,0 % | 71,8 % | 71,5 % |
2025
- Tržby
- 155,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,5 tis.
- Aktíva
- 253,3 tis.
- Vlastné imanie
- 72,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,4 tis.
- Zadlženosť
- 71,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 191,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,7 tis.
- Aktíva
- 221,9 tis.
- Vlastné imanie
- 62,6 tis.
- Daň z príjmu
- 5,9 tis.
- Zadlženosť
- 71,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 254,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,9 tis.
- Aktíva
- 84,3 tis.
- Vlastné imanie
- 37,9 tis.
- Daň z príjmu
- 8,1 tis.
- Zadlženosť
- 55,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9 tis.
- Aktíva
- 18,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 51,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.