prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ENFORS, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54846161aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 09. 20224 roky 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
284 560 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ENFORS, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54846161
daňové identifikačné číslo
2121861489
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Odborárov 551/16, 052 01 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 09. 2022
V registri
4 roky 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 54942/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16478608
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Záložne07. 09. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 09. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby07. 09. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 09. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 09. 2022—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 12. 2022—
Zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za eurá v hotovosti16. 04. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121861489: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121861489Obdobia daňových registráciíDIČ 2121861489: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121861489Obdobia daňových registráciíDIČ 2121861489: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121861489
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212186148910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼79 % na 1 408 € a zvýšila tržby o ▲37 % na 284,6 tisíc eur.

Tržby

284 560 €

▲ 37,0 %

Výsledok hospodárenia

1 408 €

▼ 78,6 %

Aktíva

541 768 €

▲ 110,6 %

Vlastné imanie

14 867 €

▲ 10,5 %

Zadlženosť

97,3 %

Hrubá marža

1,2 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby09/2022 — 12/2022: tržby 44 490 €. 2023: tržby 207 718 €. 2024: tržby 284 560 €.500 tis.250 tis.044,5 tis.207,7 tis.284,6 tis.09/2022 — 12/202220232024Tržby09/2022 — 12/2022: tržby 44 490 €. 2023: tržby 207 718 €. 2024: tržby 284 560 €.500 tis.250 tis.044,5 tis.207,7 tis.284,6 tis.09/2022 — 12/202220232024Tržby09/2022 — 12/2022: tržby 44 490 €. 2023: tržby 207 718 €. 2024: tržby 284 560 €.500 tis.250 tis.044,5 tis.09/2022 — 12/20222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia09/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 576 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 408 €.10 tis.5 tis.0+1,9 tis.+6,6 tis.+1,4 tis.09/2022 — 12/202220232024Výsledok hospodárenia09/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 576 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 408 €.10 tis.5 tis.0+1,9 tis.+6,6 tis.+1,4 tis.09/2022 — 12/202220232024Výsledok hospodárenia09/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 1 883 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 576 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 408 €.10 tis.5 tis.0+1,9 tis.+1,4 tis.09/2022 — 12/20222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie09/2022 — 12/2022: aktíva 49 490 €, vlastné imanie 6 883 €. 2023: aktíva 257 208 €, vlastné imanie 13 459 €. 2024: aktíva 541 768 €, vlastné imanie 14 867 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/202220232024Aktíva a vlastné imanie09/2022 — 12/2022: aktíva 49 490 €, vlastné imanie 6 883 €. 2023: aktíva 257 208 €, vlastné imanie 13 459 €. 2024: aktíva 541 768 €, vlastné imanie 14 867 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/202220232024Aktíva a vlastné imanie09/2022 — 12/2022: aktíva 49 490 €, vlastné imanie 6 883 €. 2023: aktíva 257 208 €, vlastné imanie 13 459 €. 2024: aktíva 541 768 €, vlastné imanie 14 867 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/20222024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív09/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 490 €, finančné účty 5 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 252 208 €, finančné účty 5 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 536 768 €, finančné účty 5 000 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/202220232024Štruktúra aktív09/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 490 €, finančné účty 5 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 252 208 €, finančné účty 5 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 536 768 €, finančné účty 5 000 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/202220232024Štruktúra aktív09/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 490 €, finančné účty 5 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 252 208 €, finančné účty 5 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 536 768 €, finančné účty 5 000 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/20222024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív09/2022 — 12/2022: vlastné imanie 6 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 607 €. 2023: vlastné imanie 13 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 243 749 €. 2024: vlastné imanie 14 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 526 901 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/202220232024Štruktúra pasív09/2022 — 12/2022: vlastné imanie 6 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 607 €. 2023: vlastné imanie 13 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 243 749 €. 2024: vlastné imanie 14 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 526 901 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/202220232024Štruktúra pasív09/2022 — 12/2022: vlastné imanie 6 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 607 €. 2023: vlastné imanie 13 459 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 243 749 €. 2024: vlastné imanie 14 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 526 901 €.1 mil.500 tis.009/2022 — 12/20222024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu09/2022 — 12/2022: daň z príjmu 332 €. 2023: daň z príjmu 1 748 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.03321,7 tis.1,9 tis.09/2022 — 12/202220232024Daň z príjmu09/2022 — 12/2022: daň z príjmu 332 €. 2023: daň z príjmu 1 748 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.03321,7 tis.1,9 tis.09/2022 — 12/202220232024Daň z príjmu09/2022 — 12/2022: daň z príjmu 332 €. 2023: daň z príjmu 1 748 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.03321,9 tis.09/2022 — 12/20222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)09/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,5 tis.207,7 tis.284,6 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.6,6 tis.1,4 tis.
Aktíva49,5 tis.257,2 tis.541,8 tis.
Vlastné imanie6,9 tis.13,5 tis.14,9 tis.
Daň z príjmu3321,7 tis.1,9 tis.
Zadlženosť86,1 %94,8 %97,3 %

2024

Tržby
284,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
541,8 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
97,3 %

2023

Tržby
207,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
257,2 tis.
Vlastné imanie
13,5 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
94,8 %

09/2022 — 12/2022

Tržby
44,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
332
Zadlženosť
86,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API