Súhrn
- Vznik
- 28. 09. 20224 roky 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 114 350 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MORANUM s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54845858
- daňové identifikačné číslo
- 2121823638
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121823638
- Sídlo
- Dr. Pantočku 223, 95501 Tovarníky, Slovenská republika
- Územie
- Tovarníkyokres TopoľčanyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 09. 2022
- V registri
- 4 roky 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 58376/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16542813
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 09. 2022 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 28. 09. 2022 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 28. 09. 2022 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 28. 09. 2022 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 28. 09. 2022 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 28. 09. 2022 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 28. 09. 2022 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 28. 09. 2022 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 28. 09. 2022 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 28. 09. 2022 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 28. 09. 2022 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 28. 09. 2022 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 28. 09. 2022 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 28. 09. 2022 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 28. 09. 2022 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 28. 09. 2022 | — |
| administratívne služby | 28. 09. 2022 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru | 28. 09. 2022 | — |
| vedenie účtovníctva | 28. 09. 2022 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 28. 09. 2022 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 28. 09. 2022 | — |
| prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 28. 09. 2022 | — |
| výroba bižutérie a suvenírov | 28. 09. 2022 | — |
| výroba hračiek a hier | 28. 09. 2022 | — |
| výroba sviečok a tieniacej techniky | 28. 09. 2022 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 28. 09. 2022 | — |
| prevádzkovanie pohrebnej služby | 28. 09. 2022 | — |
| prevádzkovanie pohrebiska | 28. 09. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 15. 03. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121823638 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2121823638 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 06. 01. 2026, rok porušenia 2025).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 41 311 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 114,3 tisíc eur.
Tržby
114 350 €
▲ 15,2 %Výsledok hospodárenia
41 311 €
▲ 591,0 %Aktíva
98 949 €
▲ 210,5 %Vlastné imanie
42 075 €
▲ 5 414,4 %Zadlženosť
57,5 %
Hrubá marža
45,1 %
Čistá marža
36,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15,9 tis. | 91,8 tis. | 99,2 tis. | 114,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −618 | 495 | −8,4 tis. | 41,3 tis. |
| Aktíva | 37,3 tis. | 34,3 tis. | 31,9 tis. | 98,9 tis. |
| Vlastné imanie | 4,4 tis. | 4,9 tis. | 763 | 42,1 tis. |
| Daň z príjmu | 141 | 807 | 960 | 10,2 tis. |
| Zadlženosť | 88,3 % | 85,8 % | 97,6 % | 57,5 % |
2025
- Tržby
- 114,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,3 tis.
- Aktíva
- 98,9 tis.
- Vlastné imanie
- 42,1 tis.
- Daň z príjmu
- 10,2 tis.
- Zadlženosť
- 57,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 99,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,4 tis.
- Aktíva
- 31,9 tis.
- Vlastné imanie
- 763
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 97,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 91,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 495
- Aktíva
- 34,3 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 807
- Zadlženosť
- 85,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 15,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −618
- Aktíva
- 37,3 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 141
- Zadlženosť
- 88,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).