Súhrn
- Vznik
- 20. 08. 20224 roky 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 25 446 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NKFelektrotechnik s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54817471
- daňové identifikačné číslo
- 2121794389
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121794389
- Sídlo
- Kľakovská ulica 880/13, 96681 Žarnovica, Slovenská republika
- Územie
- Žarnovicaokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 08. 2022
- V registri
- 4 roky 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 44461/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16454514
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických | 20. 08. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 08. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 08. 2022 | — |
| Administratívne služby | 20. 08. 2022 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 20. 08. 2022 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 20. 08. 2022 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 20. 08. 2022 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 20. 08. 2022 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 08. 2022 | — |
| Informačná činnosť | 20. 08. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 08. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 20. 08. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 08. 2022 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 20. 08. 2022 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 20. 08. 2022 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 20. 08. 2022 | — |
| Služby požičovní | 20. 08. 2022 | — |
| Verejné obstarávanie | 20. 08. 2022 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 20. 08. 2022 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 20. 08. 2022 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 20. 08. 2022 | — |
| Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií | 20. 08. 2022 | — |
| Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 20. 08. 2022 | — |
| Opravy vyhradených technických zariadení - elektrických | 20. 08. 2022 | — |
| Prevádzkovanie technickej služby | 02. 02. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121794389 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121794389 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −19 532 € a znížila tržby o ▼40 % na 25,4 tisíc eur.
Tržby
25 446 €
▼ 40,3 %Výsledok hospodárenia
−19 532 €
▼ 79,1 %Aktíva
9 285 €
▼ 64,2 %Vlastné imanie
−22 011 €
▼ 610,3 %Zadlženosť
337,1 %
Hrubá marža
−75,4 %
Čistá marža
−76,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 08/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21,5 tis. | 65,5 tis. | 42,6 tis. | 25,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,2 tis. | −7,4 tis. | −10,9 tis. | −19,5 tis. |
| Aktíva | 26,5 tis. | 18,7 tis. | 25,9 tis. | 9,3 tis. |
| Vlastné imanie | 9,2 tis. | 1,8 tis. | −3,1 tis. | −22 tis. |
| Daň z príjmu | 857 | 0 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 65,5 % | 90,3 % | 111,9 % | 337,1 % |
2025
- Tržby
- 25,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,5 tis.
- Aktíva
- 9,3 tis.
- Vlastné imanie
- −22 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 337,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 42,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 25,9 tis.
- Vlastné imanie
- −3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 111,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 65,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,4 tis.
- Aktíva
- 18,7 tis.
- Vlastné imanie
- 1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
08/2022 — 12/2022
- Tržby
- 21,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 26,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9,2 tis.
- Daň z príjmu
- 857
- Zadlženosť
- 65,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.