Súhrn
- Vznik
- 07. 07. 20224 roky 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 300 448 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Nechala and partners s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54749565
- daňové identifikačné číslo
- 2121769408
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121769408
- Sídlo
- Einsteinova 21, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Petržalkaokres Bratislava VBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 07. 2022
- V registri
- 4 roky 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 164362/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16377063
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb. | 07. 07. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121769408 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121769408 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼49 % na 23 563 € a znížila tržby o ▼18 % na 300,4 tisíc eur.
Tržby
300 448 €
▼ 18,1 %Výsledok hospodárenia
23 563 €
▼ 49,0 %Aktíva
230 925 €
▲ 39,3 %Vlastné imanie
149 588 €
▲ 18,7 %Zadlženosť
35,2 %
Hrubá marža
10,4 %
Čistá marža
7,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 116,2 tis. | 272,3 tis. | 366,8 tis. | 300,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 45,1 tis. | 29,8 tis. | 46,2 tis. | 23,6 tis. |
| Aktíva | 80,5 tis. | 146 tis. | 165,8 tis. | 230,9 tis. |
| Vlastné imanie | 50,1 tis. | 79,9 tis. | 126 tis. | 149,6 tis. |
| Daň z príjmu | 12,8 tis. | 10,2 tis. | 12,7 tis. | 7,8 tis. |
| Zadlženosť | 37,8 % | 45,3 % | 24,0 % | 35,2 % |
2025
- Tržby
- 300,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,6 tis.
- Aktíva
- 230,9 tis.
- Vlastné imanie
- 149,6 tis.
- Daň z príjmu
- 7,8 tis.
- Zadlženosť
- 35,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 366,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 46,2 tis.
- Aktíva
- 165,8 tis.
- Vlastné imanie
- 126 tis.
- Daň z príjmu
- 12,7 tis.
- Zadlženosť
- 24,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 272,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,8 tis.
- Aktíva
- 146 tis.
- Vlastné imanie
- 79,9 tis.
- Daň z príjmu
- 10,2 tis.
- Zadlženosť
- 45,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 116,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 45,1 tis.
- Aktíva
- 80,5 tis.
- Vlastné imanie
- 50,1 tis.
- Daň z príjmu
- 12,8 tis.
- Zadlženosť
- 37,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.