prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

KmeťTech s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 54744768aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 07. 20224 roky 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
Tržby
136 085 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KmeťTech s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
54744768
daňové identifikačné číslo
2121777548
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121777548
Sídlo
Nová Ves nad Váhom 142, 916 31 Nová Ves nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 07. 2022
V registri
4 roky 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 43909/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
16402660
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť20. 07. 2022—
Inštalácia, servis, údržba, oprava alebo vyraďovanie zariadení s obsahom fluórovaných skleníkových plynov Kontrola úniku fluórovaných skleníkových plynov zo zariadení Uvádzanie fluórovaných skleníkových plynov na trh Zhodnotenie fluórovaných skleníkových plynov Zneškodňovanie fluórovaných skleníkových plynov vrátane podnikania v oblasti nakladania s odpadmi s obsahom fluórovaných skleníkových plynov20. 07. 2022—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok20. 07. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 07. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby20. 07. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 07. 2022—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 07. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 07. 2022—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení20. 07. 2022—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly20. 07. 2022—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu20. 07. 2022—
Kontrola úniku kontrolovaných látok zo zariadení Prevádzkovanie zariadenia na recykláciu kontrolovaných látok alebo na regeneráciu kontrolovaných látok Servis a údržba chladiacich a klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel s obsahom kontrolovanej látky Zhodnotenie kontrolovaných látok a odber kontrolovaných látok vrátane plnenia tlakových nádob na plyny s obsahom kontrolovanej látky01. 07. 2025—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí01. 07. 2025—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo01. 07. 2025—
Opravy vyhradených technických zariadení elektrických01. 07. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121777548: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121777548: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121777548IČ DPH SK2121777548Obdobia daňových registráciíDIČ 2121777548: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121777548: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121777548IČ DPH SK2121777548Obdobia daňových registráciíDIČ 2121777548: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121777548: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121777548IČ DPH SK2121777548
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212177754811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 01. 2023
daňové identifikačné číslo212177754810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲9 % na 7 015 € a zvýšila tržby o ▲102 % na 136,1 tisíc eur.

Tržby

136 085 €

▲ 101,6 %

Výsledok hospodárenia

7 015 €

▲ 8,8 %

Aktíva

47 831 €

▲ 140,2 %

Vlastné imanie

19 644 €

▲ 55,5 %

Zadlženosť

58,9 %

Hrubá marža

6,8 %

Čistá marža

5,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2022 — 12/2022: tržby 15 158 €. 2023: tržby 67 502 €. 2024: tržby 136 085 €.200 tis.100 tis.015,2 tis.67,5 tis.136,1 tis.07/2022 — 12/202220232024Tržby07/2022 — 12/2022: tržby 15 158 €. 2023: tržby 67 502 €. 2024: tržby 136 085 €.200 tis.100 tis.015,2 tis.67,5 tis.136,1 tis.07/2022 — 12/202220232024Tržby07/2022 — 12/2022: tržby 15 158 €. 2023: tržby 67 502 €. 2024: tržby 136 085 €.200 tis.100 tis.015,2 tis.07/2022 — 12/20222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 1 182 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 447 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 015 €.10 tis.5 tis.0+1,2 tis.+6,4 tis.+7 tis.07/2022 — 12/202220232024Výsledok hospodárenia07/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 1 182 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 447 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 015 €.10 tis.5 tis.0+1,2 tis.+6,4 tis.+7 tis.07/2022 — 12/202220232024Výsledok hospodárenia07/2022 — 12/2022: výsledok hospodárenia 1 182 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 447 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 015 €.10 tis.5 tis.0+1,2 tis.+7 tis.07/2022 — 12/20222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2022 — 12/2022: aktíva 12 770 €, vlastné imanie 6 182 €. 2023: aktíva 19 911 €, vlastné imanie 12 629 €. 2024: aktíva 47 831 €, vlastné imanie 19 644 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/202220232024Aktíva a vlastné imanie07/2022 — 12/2022: aktíva 12 770 €, vlastné imanie 6 182 €. 2023: aktíva 19 911 €, vlastné imanie 12 629 €. 2024: aktíva 47 831 €, vlastné imanie 19 644 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/202220232024Aktíva a vlastné imanie07/2022 — 12/2022: aktíva 12 770 €, vlastné imanie 6 182 €. 2023: aktíva 19 911 €, vlastné imanie 12 629 €. 2024: aktíva 47 831 €, vlastné imanie 19 644 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/20222024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 4 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 758 €, finančné účty 1 533 €. 2023: dlhodobý majetok 5 362 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 298 €, finančné účty 4 251 €. 2024: dlhodobý majetok 5 360 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 278 €, finančné účty 10 193 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/202220232024Štruktúra aktív07/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 4 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 758 €, finančné účty 1 533 €. 2023: dlhodobý majetok 5 362 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 298 €, finančné účty 4 251 €. 2024: dlhodobý majetok 5 360 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 278 €, finančné účty 10 193 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/202220232024Štruktúra aktív07/2022 — 12/2022: dlhodobý majetok 4 479 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 758 €, finančné účty 1 533 €. 2023: dlhodobý majetok 5 362 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 298 €, finančné účty 4 251 €. 2024: dlhodobý majetok 5 360 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 278 €, finančné účty 10 193 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/20222024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2022 — 12/2022: vlastné imanie 6 182 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 588 €. 2023: vlastné imanie 12 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 282 €. 2024: vlastné imanie 19 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 187 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/202220232024Štruktúra pasív07/2022 — 12/2022: vlastné imanie 6 182 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 588 €. 2023: vlastné imanie 12 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 282 €. 2024: vlastné imanie 19 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 187 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/202220232024Štruktúra pasív07/2022 — 12/2022: vlastné imanie 6 182 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 588 €. 2023: vlastné imanie 12 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 282 €. 2024: vlastné imanie 19 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 187 €.50 tis.25 tis.007/2022 — 12/20222024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2022 — 12/2022: daň z príjmu 293 €. 2023: daň z príjmu 1 927 €. 2024: daň z príjmu 2 173 €.2,5 tis.1,3 tis.02931,9 tis.2,2 tis.07/2022 — 12/202220232024Daň z príjmu07/2022 — 12/2022: daň z príjmu 293 €. 2023: daň z príjmu 1 927 €. 2024: daň z príjmu 2 173 €.2,5 tis.1,3 tis.02931,9 tis.2,2 tis.07/2022 — 12/202220232024Daň z príjmu07/2022 — 12/2022: daň z príjmu 293 €. 2023: daň z príjmu 1 927 €. 2024: daň z príjmu 2 173 €.2,5 tis.1,3 tis.02932,2 tis.07/2022 — 12/20222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby15,2 tis.67,5 tis.136,1 tis.
Výsledok hospodárenia1,2 tis.6,4 tis.7 tis.
Aktíva12,8 tis.19,9 tis.47,8 tis.
Vlastné imanie6,2 tis.12,6 tis.19,6 tis.
Daň z príjmu2931,9 tis.2,2 tis.
Zadlženosť51,6 %36,6 %58,9 %

2024

Tržby
136,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
47,8 tis.
Vlastné imanie
19,6 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
58,9 %

2023

Tržby
67,5 tis.
Výsledok hospodárenia
6,4 tis.
Aktíva
19,9 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
36,6 %

07/2022 — 12/2022

Tržby
15,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
12,8 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
293
Zadlženosť
51,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API