Súhrn
- Vznik
- 08. 07. 20224 roky 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 77 658 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FARKY STAV s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54738288
- daňové identifikačné číslo
- 2121775832
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121775832
- Sídlo
- Vladimíra Clementisa 214/38, 981 01 Hnúšťa, Slovenská republika
- Územie
- Hnúšťaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 07. 2022
- V registri
- 4 roky 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 44147/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16380049
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 07. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 07. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 07. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 08. 07. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 07. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121775832 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121775832 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲309 % na 16 147 € a znížila tržby o ▼85 % na 77,7 tisíc eur.
Tržby
77 658 €
▼ 85,4 %Výsledok hospodárenia
16 147 €
▲ 309,3 %Aktíva
64 442 €
▲ 53,1 %Vlastné imanie
27 431 €
▲ 143,1 %Zadlženosť
57,4 %
Hrubá marža
23,1 %
Čistá marža
20,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 89,9 tis. | 536,9 tis. | 533,3 tis. | 77,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 681 | 1,7 tis. | 3,9 tis. | 16,1 tis. |
| Aktíva | 24,6 tis. | 79,4 tis. | 42,1 tis. | 64,4 tis. |
| Vlastné imanie | 5,7 tis. | 7,3 tis. | 11,3 tis. | 27,4 tis. |
| Daň z príjmu | 181 | 570 | 3,8 tis. | 1,8 tis. |
| Zadlženosť | 76,9 % | 90,8 % | 73,2 % | 57,4 % |
2025
- Tržby
- 77,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,1 tis.
- Aktíva
- 64,4 tis.
- Vlastné imanie
- 27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 57,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 533,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 42,1 tis.
- Vlastné imanie
- 11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 73,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 536,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 79,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 570
- Zadlženosť
- 90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 89,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 681
- Aktíva
- 24,6 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 181
- Zadlženosť
- 76,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).