Súhrn
- Vznik
- 14. 06. 20224 roky 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 60 248 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ŠTOČOK s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 54655749
- daňové identifikačné číslo
- 2121753172
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121753172
- Sídlo
- Gyňovská 15, 044 14 Čaňa, Slovenská republika
- Územie
- Čaňaokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 06. 2022
- V registri
- 4 roky 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 54442/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 16339906
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 14. 06. 2022 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 14. 06. 2022 | — |
| Výroba výrobkov z papiera | 14. 06. 2022 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 14. 06. 2022 | — |
| Skladovanie | 14. 06. 2022 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 14. 06. 2022 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 06. 2022 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 14. 06. 2022 | — |
| Reklamné a marketingové služby, priekum trhu a verejnej mienky | 14. 06. 2022 | — |
| Administratívne služby | 14. 06. 2022 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 14. 06. 2022 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 06. 2022 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 14. 06. 2022 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 06. 2022 | — |
| výroba a predaj fotopolymérnych štočkov | 07. 04. 2023 | — |
| výroba a predaj polyetylénových obalov | 07. 04. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121753172 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 07. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121753172 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 14 595 € a zvýšila tržby o ▲202 % na 60,2 tisíc eur.
Tržby
60 248 €
▲ 202,4 %Výsledok hospodárenia
14 595 €
▲ 185,1 %Aktíva
164 592 €
▲ 6,8 %Vlastné imanie
2 453 €
▲ 112,1 %Zadlženosť
59,9 %
Hrubá marža
25,8 %
Čistá marža
24,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 06/2022 — 12/2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 19,9 tis. | 60,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | −8,2 tis. | −17,1 tis. | 14,6 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 181,6 tis. | 154,1 tis. | 164,6 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | −3,2 tis. | −20,3 tis. | 2,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 340 | 960 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 101,7 % | 61,4 % | 59,9 % |
2025
- Tržby
- 60,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,6 tis.
- Aktíva
- 164,6 tis.
- Vlastné imanie
- 2,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 59,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 19,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,1 tis.
- Aktíva
- 154,1 tis.
- Vlastné imanie
- −20,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 61,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,2 tis.
- Aktíva
- 181,6 tis.
- Vlastné imanie
- −3,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
06/2022 — 12/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).